Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi olyan vonzó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi olyan vonzó a táncos férfiakban, illetve a külföldi srácokban?

Figyelt kérdés

Komolyan néha ledöbbenek a nőkön, hogy lehetnek ilyen felszínesek. Komolyan sok pasit is simán vernek ebben.

Mert valakinek vagy több pénze van/jó kocsija, egzisztenciája, vagy táncos, vagy valami ilyesmi, vagy simán külföldi és egzotikus, ez elég hogy flörtölgessen és felmenjen vele a nő dugni. Lehet, hogy az irigység is beszél belőlem, de ez szerintem nagyon szomorú és nevetséges. Nos, miért van ez?



2015. szept. 26. 23:57
 1/7 anonim válasza:
Én nagyon vonzódom a táncos férfiakhoz, mivel szenvedélyes szerelmet táplálok a versenytánc iránt, amit jómagam is űzök, így a tánc közös szenvedély, egy olyan közös nyelv, amit kívülállók sosem fognak megérteni, akiknek a tánchoz a vonatozáson, illetve a diszkós lötyögésen túl soha közük nem volt. A tánc leírhatatlan, hihetetlen szenvedélyt, vágyat ébreszt bennem. Egy táncos férfiban az a vonzó számomra, h jól néz ki, szenvedélyes, tudja hogyan kell egy nővel bánni (ezt arra értem, ahogy a nőt vezeti tánc közben), magabiztos, ura a testének, a mozdulatainak, sportos, stb. Nyilván önmagában az, h az illető táncol, egy hosszútávú, komoly párkapcsolathoz kevés, kell mögé "tartalom" is (személyiség, intelligencia, műveltség, humor, stb.). Ha a személyisége nem fog meg, akkor az addig meglévő testi vágy is elmúlik, vagy fel sem ébred soha, nézzen ki, táncoljon is bármennyire jól az illető. A külföldiek nem vonzanak, sőt.
2015. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hip-hop táncosokért is odavannak a csajok :)
2015. szept. 27. 00:50
 3/7 anonim válasza:

Hát erről talán a hip-hop műfaj kedvelőinek kellene nyilatkoznia, én a saját szemszögemből és hobbim kapcsán válaszoltam :)


Egyébként tapasztalatom az, h ezek mögött a "minden nő felszínes rib..." szintű általánosítások mögött többnyire az van, h az illető olyan nők között keresgél, akik messze "magasabb kasztba" tartoznak mint ő, akiket sosem kaphat meg. Ez most nem vmi nagyképű, szemét szöveg akar lennie, mert én magam sem tartozom a legmagasabb "kasztba", csak egyszerűen látom magam körül férfiismerőseim évek óta tartó szenvedését, túl magasak az igényeik, ezért sok elutasítást kapnak. Hiába egyedülállóak évek óta, hallani sem akarnak arról, h esetleg egy átlagosabb, "csúnyácskább", könyvtáros típusú, nővel kezdjenek, holott egyikük sem éppen egy Antonio Banderas. Diplomás, értelmiségi létükre is csak rib...cok után futnak. Ettől még nem vitatom, h van némi igazság abban amit írsz, de hidd el, nem minden nő ilyen, csak nem mindegy, h hol keresgélsz.

2015. szept. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A külföldiekben az vonzza őket, hogy általában gazdagabbak, mint a magyarok.
2015. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy pasim volt, aki magyar, mindegyik másik külföldi, mert a munkámból kifolyólag velük vagyok körülvéve. Lehet kvázni, de nem szeretem a magyar férfiakat, mert nagy részük bunkó, műveletlen és nem tud bánni a nőkkel. Akármelyik csapta a szelet, ilyen volt. A pénz meg nem érdekel, mert keresek annyit, hogy nagyon is jó életem van egy férfi pénze nélkül is.
2015. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ha a magyar férfiak bunkók, az azért van, mert a magyar nőkhöz vagyunk szokva, akiknek ez kell :) De egyébként semmivel se különbek a külföldiek, csak te (meg a nőtársaid nagy része) látod másképp.
2015. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem tudom, de velem a külföldi pasik sokkal tisztelettudóbbak voltak mindig.
2015. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!