Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni?...

Hogyan tudnék beilleszkedni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval.

15 éves 9.-es srác vagyok.

Már május végén találkozgattunk, beszéltünk a többiekkel.

Kezdetben jól kijöttem a többiekkel, de az egyik gyerek megalázott, kigúnyolt, pedig ő sem jobb nálam (sem jófej, sem okos, sem erős, sem jó sportoló, csak "vicces". Kezdetben, kijöttem vele, akkor a lányokat piszkálta. Amikor elkezdett piszkálni, mégcsak "baráti baszogatásnak" (remélem, értitek) tűnt, de egyre inkább megalázó volt. Mivel vidéki vagyok, ebbe is belekötött és kigúnyolt ezért is. Ahogy rámszállt, kezdetben egyre kevesebb barátom lett a fiúk között, a lányok mellémálltak, de aztán a kötekedései és a megalázásai azokra is rázúdultak, akik barátkoztak velem.

Most november közepén ott tartok, hogy szünetben egyedül ülök a termünk egyik padján és ha csoportmunka vagy hasonlók van, senii nem akar bevenni. Pedig én nen akarok mást, csak beilleszkedni. Álltalában mindenkivel jóbsn vagyok és tényleg próbálok vele is kedves lenne, de nem sokat ér.

Próbáltam megvédeni magam, de csak méginkább megalázott. Van egy másik gyerek is, aki hasonlóan rámszállt.

Kérlek, segítsetek.

Köszönöm!!!



2015. nov. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Egy balegyenes az orrba, vagy sarokrúgás a lábaközé sokszor meggyőző tud lenni. Nálam ez vállt be. Azóta messziről köszön.
2015. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy csak idő kérdése, és megoldódik az egész. Ne keseredj el, és ne add fel, sok fiatallal megtörténik ez sajna :S Ne foglalkozz velük (tudom, ez nagyon nehéz) De bármilyen hihetetlen, egyszer eltelik az a retkes 4 középiskolai év! (Lassan, de eltelik) Próbálj meg mást találni, akivel talán barátkozhatsz, mégha lány is az. Ha nincs senki, átiratkozhastz másik suliba is... A verekedést nem ajánlom, mert akár ki is rúghatnak a suliból. Fel a fejjel! Tök normális, értelmes srác vagy, a hiba nem Benned, hanem bennük van!!
2015. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék 4 évig egyedül ülni és egyedül lenni, egyedül ebédelni...

Az elején mindenbe bennevoltam, elmentünk együtt a hétvégekena többiekkel szórakozni, találkozni (folyt.)

2015. nov. 19. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én kibírtam 4 évig egyedül, te is kifogod. Pedig az durvább volt. Szalagavatón 12.-ben az osztályunk sora végén kullogtam utolsónak pár nélkül, lehajtott fejjel. Mert természetesen csak pont nekem nem jutott lány. 14 fiú, 13 lány volt az osztályban.
2016. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!