Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A karácsonyi huzason kihuztam...

A karácsonyi huzason kihuztam az osztálytársam nevet mitt vegyek neki?

Figyelt kérdés

az ostzalytarsam nevet kihuztam a karacsonyi huzzason es nem tudom mit vegyek neki mert csak annyit mondta hogy" édességet és fiús könyvet"

na en veszek neki valamin csokit de milyen könyvet: a ropi naploja megvan neki, a harry pottert kiolvasta es nem hiszem hogy eredekli a minecraft vagy mas video jatek szoval nem tudom milyen konyv legyen :

kerem ssegitsegeteket

köszönom



2



2015. nov. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem valami szép képes könyv a dinoszauruszokról jó lenne, ha érdekli az ilyesmi. Vagy valami autós, vagy hasonló. Te tudhatod, mi érdekli.
2015. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magadnak vegyél könyvet! A magyar nyelv rejtelmei címmel. Talán utána megtanulsz valamennyire írni!
2015. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De miért mondtad meg neki,hogy őt húztad? :( Ez így nem is izgi :(

Amúgy szerintem Gyűrűk ura,Star Wars..legalábbis az én fiú osztálytársaim ezekért vannak oda :D Még esetleg Trónok harca :)

2015. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam meg neki hanrm mindenkinek elkellet mondania mit akkar

Es 11 ek vagyunk es nem ismerem szoval ezert kerdezem

2015. nov. 27. 18:38
 5/7 anonim válasza:
Egyébként szerintem is kézbe vehetnél egy helyesírási szótárat, köszönöm. Tehát. Szerintem még 11 évesen nem pont itt kellene lógni. Szerintem gondolkozz egy kicsit, és hidd el rá fogsz jönni.
2015. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ilyen karácsonyi húzóson nem szokás könyvet venni!

Mekkora értékben vesztek ajándékot?? 1500-2000 ft-nál nem szoktak rá többet költeni.

2015. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen kb annyi értékbe de már megvettem és köszi a kedves válaszolóknak
2015. dec. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!