Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándéknak...

Milyen karácsonyi ajándéknak örülne egy osztálytársam?

Figyelt kérdés
Karácsonnyra húztunk, hogy akit húztál azt ajándékozod meg. Én elég tanácstalan vagyok ezért kérem a segítségeteket. A lányról annyit tudok, hogy amolyan mintadiák. Szereti a sárkányokat. Sok lány körberajongja és nem vagyunk feltétlen jó barátnők. Ékszereket csak különleges baráttól / családtagtól kapottat hord. Esetleg tudtok valami olyan ajándékot amiben van egy kis saját. Fontos lenne. Aki normális választ ír annak megy a zöldkéz.

2012. nov. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami szép illatos gyertya vagy sárkányos füstölő tartó, füstölővel? Esetleg az unalomig csépelt bögrék?
2012. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! megy a zöldkéz. Még valaki?
2012. dec. 2. 13:03
 3/5 authoria válasza:
Vegyél neki a sárkányokról szóló könyvet vagy dvd-t
2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ok de ismertek ilyet???
2012. dec. 13. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Sárkányszív c. film. Az unokanővérem is rajong a sárkányokért, egyik nyáron a mamáméknál kiszúrta, és elkezdtük nézni (bekrepált a lejátszó, nem tudtuk végignézni), de ameddig néztük, nem rossz. Nem nagyon ijesztő. Igazából mondhatnám, hogy aranyos történet :D Szerintem örülne neki.
2012. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!