Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 13 éves fiúnak...

Mit vegyek egy 13 éves fiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Osztályban karácsonyi huzas volt es pont azt a fiut huztam ki akibe 2 éve bele vagyok zúgva! De nem szeretném elmondani neki hogy szeretem.... Van barátnője is. Tehát nem tudom hogy mit vegyek neki! Sokat foglalkozik a hajával szereti a zenét mostanában rá van kattanva...justin bieberre szereti a divatot és elég menő srác 😍 ha valakonek kell még info rola akkor ird meg kommentben😊☺😃😄

2015. dec. 2. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"Sokat foglalkozik a hajával szereti a zenét mostanában rá van kattanva...justin bieberre szereti a divatot és elég menő srác"


Ezek alapján egy meghívót az U21-es fociválogatottba, de egy Kék Osztriga Bárba szóló italkupon is megteszi (majd beváltja ha 18 éves lesz, vagy ha kinéz annyinak).


Na jó viccen kívül... Egy könyv (ezek alapján ne Dosztojevszkij, hanem valami könnyed témájú), egy póló, bögre, plüss, sapka, sál, hajzselé, csoki,...

2015. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii
2015. dec. 2. 14:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok bőven 😊😃
2015. dec. 2. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Újat én sem tudok mondani. Pont azt javasoltam volna, amit már előttem is írtak. Beleértve a könyvet is :)
2015. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!