Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni az...

Mit szoktatok csinálni az irigy emberekkel akik megprobálnak lehuzni, titeket a saját sikertelenségeik miatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
általában oda se figyelek, válaszra sem méltatom az ilyen megjegyzéseket. ez húzza fel őket a legjobban. persze ha nem lehet mellette elmenni, mert olyan a szitu, egy frappáns válasz általában segít, minél kulturáltabb és ugyanakkor arconcsapó, annál jobb.
2010. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem állok szóba velük :)
2010. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod: Egyik füleden be......másikon ki!!!:))))))

Ennyi:))

2010. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szánom és sajnálom őket, de nem foglalkozom velük
2010. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rólam már nem lehet mit lehúzni. irigyelni sincs sok mindent. Ha mégis azt gondolja valaki, szó nélkül hagyom. aztán kerülöm a társaságát, hátrébb lépek nem 3, tíz lépéssel
2010. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért vigyázz, mert jártam úgy, hogy nem foglalkoztam vele én sem, oda se figyeltem rá, aztán úgy betett nekem, hogy azóta nem keveredtem ki belőle (ja! családon belül ráadásul!!!) Szóval legyél szemfüles....
2010. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! kb.én is erre jutottam,le kell sz@rni őket...utolsó,ha nem titok elmesélnéd röviden,hogy tudott veled kicseszni családon belül? érdekelne
2010. márc. 25. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez egy nagyon hosszú történet...
2010. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok értem
2010. márc. 26. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!