Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időnként "felbukkannak" tolakodó férfiak az életembe, akik megpróbálnak "behálózni". Volt ezek között nagyon szép fiú és átlagos is. Egy biztos, egyiktől sem tudtam "elájulni", így kénytelenek voltak maguknak maradni. Miért van így?

Figyelt kérdés
Honnan jönnek elő, mi motiválja őket felém, amikor se jó nő, se szép nő nem vagyok!?
2010. nov. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg. :D
2010. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszik nekik a belsőd...
2010. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ezen személyekkel még megismerkedni sem tudtam előtte, alig váltottam velük 1-2 mondatot, már is "rám nyomultak". Az meg hazudik aki ilyen kevés beszélgetés alapján azt állítja, hogy a "belsőm" megtetszett!
2010. nov. 26. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami megfogta öket benned:-) Olyan vagy mint a ferjem:-) Ö is utalja a nagyon ragados, nyomulos lanyokat. Azt mondta, hogy volt egy par nagyon jo nö, aki mindenaron össze akart vele jönni. Az egyik elöl szo szerint bujkalnia kellett, odaig sülyedt a csaj, hogy hazaig kepes volt minden nap követni öt, es reggelente munkaba indulas elött is ott varta öt a haz elött. Nagyon durva volt. Akarmilyen jo csajok is voltak, neki nem kellettek a hülye ramenössegük miatt. Van ilyen.
2010. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert p*nád van. Attól, hogy körüldongnak a férfiak, még ne íveljen fel az önbizalmad minden más kárára. De ne is csökknejen. Légy óvatos.
2010. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsóval ellentétben én mást mondok. Az igaz, hogy szállj le a földre. Nyilván nem kell mindenkivel összefeküdni, de ha tetszik egy ürge, alkalomadtán miért ne? Nem kell megkaphatatlan hercegnőt játszani, nem disneymesékben élünk. Btw "elájulás". Nem ájuldozni kell a toronymagas elvárásokkal. Kicsit leadsz az egódból és inkább a saját magad megismerésével foglalkozol, nem fogsz ilyeneken rugózni. Egyébként nem egyszer láttam már azt, hogy a legrusnyább csajok fikáznak mindenkit, majd picsognak, hogy sehol semmi, szóval tényleg óvatosan. Esetleg lesz egy sem külsőre sem belsőre nem elfogadható palijuk, akikkel szerencsésebb esetben csak rövid ideig eljáttszák a tipikus habostorta szerelmet.
2021. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!