Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A párom török és élettársi...

Kerubin kérdése:

A párom török és élettársi kapcsolatban szeretnénk itt élni Magyarországon . Hogyan tudna Ö ide jönni? Mi lenen ennek az első lépése? Ő még soha nem volt itt .

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 15:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

simán tőrbe csalhatnád.

felajánlhatnád házassági szándékodat is pénzért cserébe, vagy jobb is, pl mondd azt neki, hogy bnőd megházasodna vele ,így kapna letelepedést, de te nem akarsz házasodni bla bla, simán belemenne(habár ha kamu szagot érez, nem vagy hihető, akkor nagyon jól csavarná a szavakat :))vagy ezer másik módon le tudnád buktatni.

de ha neked a szerelem íllóziója kell, hát te tudod.

2015. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10'10 nek ..erről beszéltem ,nem látsz bele a dolgainkban
2015. dec. 27. 16:17
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem te költözöl? Ennél a helynél talán az is jobb.
2015. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mindenesetre annyit tanácsolnék, hogy tudd a szülei nevét(jobb lenne, ha velük is lenne minimum netes kontaktod), állandó lakcímét törökben,(esetleg török testvérei,haverjai nevét, címét is,) személyi számát is, mindent, ha eltűnne pl gyerekkel, vagy gyerekcsinálás után, vagy akármi, le tudd jelenteni. legalább ennyire legyél észnél csak.


és hidd el, idegenben egy idegen nő nemigen mozgat meg benne hegyeket.

2015. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jött át az irónia a 10. válasznál?
2015. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Minden személyes adatait ,családfát ,mindent mindent tudok .ezzel semmi baj nincs és 3 hónappal ezelőtt meg ugy volt én költözöm ki de elállt egy olyan helyzet hogy én nem mehetek ,mármint kint élni
2015. dec. 27. 16:50
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy nagyjából sehogy.

Az élettársi viszony ebből a szempontból nem jogviszony, olyan mintha egyedül akarna letelepedni, csak úgy, úri kedvtelésből.


Kell igazolnia:

- lakhatást

- és külföldről származó rendszeres jövedelmet vagy vagyont



Ha nincs külföldi jövedelme vagy vagyona, akkor itt kell munkát vállalnia, de ehhez munkavállalási engedélyt kell szereznie.


Azt viszont csak akkor fog kapni, ha egy munkáltató igazolja, hogy alkalmazni fogja, és ha a területileg illetékes munkaügyi hivatali is igazolja, hogy nem tud az adott munkakörbe regisztrált munkanélkülit kiközvetíteni a céghez. Szóval ha nem hiányszakmáról van szó, az esély 0% hogy kap munkavállalásit.


[link]

2015. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Naa ,szóval ...Megint csak kitérnék arra hogy nem az anyagi részével van probléma ,a lakhatását én biztosítom a családi házamban ,neki kint válallkozása van és itt már az én kapcsolataim révén egy jólfizetett állás is 100 % és nem 0 ,mivel 3 nyelven beszél így nem lesz gond .
2015. dec. 27. 22:04
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket de már ezt átnéztem és reggel megyek be ,talán aztán okosabb leszek ..
2015. dec. 27. 22:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Figyi ha az ürge ide akar jönni menjen el ő a nagykövetségre ott és érdeklődjön. Máris szolgálójává teszed magad? Legyen önálló, ő a férfi, intézze. Ő akar annyira ide jönni, nem?
2015. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!