Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ironikus, gúnyos hangvételű...

Ironikus, gúnyos hangvételű kiírásra van ötletetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lépcsőházunkban van egy büdös paraszt, aki a konyhai hulladékot is belehajítja az újságpapírgyűjtő ládába, most pl vagy egy kiló romlott hús bűzlik ott, a kutyám majdnem belekóstolt.

Elegem van, a gyanús zacsit eltakarítom, de leszúró hangvételű kiírást ki akarok függeszteni a falra, így olyan kiírást keresek, ami jól leszúrja ezt az idiótát, és esetleg el is gondolkodtatja azon, hogy mekkora állat. Sajnos nem tudjuk, hogy ki ő.


Van ötletetek? A "kitöröm a karod" és egyébnél kicsit tartalmasabbat szeretnék :)

Éljétek ki a beolvasási ingert, ne fogjátok vissza, tényleg.


Köszi!



2015. dec. 29. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a husit a levélszekrényébe tömködtem volna.
2015. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajna nem tudom, ki ő :) De megérdemelné.
2015. dec. 29. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűtlennek tartom, hogy ilyen mentalitással olvas valaki. ha mégis, nincs rá hatással. Ez a megoldás tehát nem túl eredményes.

Ha viszont feltételezzük, hogy egy lépcsőházban akár 10 lakás is van, közülük egy ilyen, akkor 9 ellenérdekelt. Közülük csak akad pár, aki egy kevés idejét áldozná a jelenség megszüntetésére. Velük összefogva kideríthető a tettes, és konkrét szankciók alkalmazhatók. Ha nem találsz vállalkozót, akkor viszont kénytelen leszel tudomásul venni, hogy igénytelen közegben élsz. A tettest vagy magad deríted ki, vagy elfogadod a helyzetet, vagy elköltözöl. Nagyjából ezek a lehetőségek.

2015. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ird ki:Kamerával megfigyelt terület
2015. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 selflike válasza:

ÜdV!


"Kedves kultúrálatlan lakótársam!


Sajnálom, hogy közhírré tétetem, de erősen csípi a szemem az igénytelenséged - avagy a papírgyűtjó ládába általad behelyezett húsból párolgó semmihez nem hasonlítható, erjedő illatkavalkád.. Ezúton szívélyesen megkérnélek - amennyiben nem találsz sértőnek, vagy tolakodónak - hogy a papírgyűjtő kosárba CSAK ÉS KIZÁRÓLAG (!) olyan háztartásodban szükségtelennek talált produktívákat helyezz inenntől, ami növényi rostok szoros öleléséből keletkezett - és P A P Í R formájú, érintésú. tapintású, stb.. (az izomszövet nem tartozik ebbe a kategóriába, kedves lomha agyú barátom) Ha a sajád otthonodban nem tudod az alapvető higiéniás feltételeket biztosítani, kérlek, ezt a tevékenységed továbbra is csak/és kizárólag (!) otthon folytasd! Tehát ez úton szeretnélek figyelmeztetni, természetesen a jóindulat határain belül, hogy amennyiben ilyen, vagy hasonló kimenetelű eset újból megtörténne a jövőben, energiát és időt is pazarolva felkutatlak, majd letöröm a kezed és a hátadba szúrom te szefós gyökér!"


Ha nálunk bármi probléma akadt, én mindig ilyen hangvételű üzenetet raktam ki a legláthatóbb helyre és többször nem volt vele probléma :) Remélem segítettem vele :D

2016. febr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 selflike válasza:
Hmm.. így utólag a "Kedves s ezzel egyidejűleg mélyen tisztelt lakótársam!" megszólítás jobban illene oda XD
2016. febr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!