Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a magyarok gúnyolódnak más...

Ha a magyarok gúnyolódnak más népekkel, akkor az adott néphez miért mennek később nyaralni pl?

Figyelt kérdés
Egy olasz cégnél dolgozom, ahol a csoportvezető kigúnyolta az egyik illetőt aki olasz, szerintem alaptalanul, nem akarom illetni de elég csúnyát mondott rá, meg hogy tipikus olasz, stb... akkor a magyarok miért mennek Olaszországba nyaralni? De bezzeg a németekkel nincs baja az illetőnek...

2015. dec. 31. 22:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
67%
Nem hinném, hogy lenne ilyen magyar, szóval a kérdésed értelmetlen.
2015. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
81%
Én nem hallottam még senkit akinek baja lenne az olaszokkal.
2015. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Az nem attól függ.

(Nem mellékesen, én se szeretem az olaszokat.)

2015. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Márpedig több ilyen magyar embert ismerek... de mind1
2015. dec. 31. 22:18
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Ez érdekes. Nagynénémmel pont 2 hete beszélgettem róla, hogy ő volt Olaszországban nyaralni hat évvel ezelőtt, de soha vissza nem menne, mert nem kedveli őket.

Hangosak, kulturálatlanok és folyamatosan kiabálnak, pedig az nekik csak sima beszéd.


Azért a németekhez ilyen téren közelebb állunk, ha a szabálykövető mentalitás terén nem is. Valószínűleg azokkal azért nincs baja.

2015. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, én apai ágon félig orosz vagyok (első világháborús hadifogoly volt), félig meg magyar, de én hozzám valahogy közelebb áll az olasz, és nem nem azért mert nagy hangú lennék, hanem nem szeretek görcsölni dolgokon, például egyrészt azért...
2015. dec. 31. 22:26
 7/18 A kérdező kommentje:
szóval egyik dédapám volt orosz, és oroszok meg az olaszok közelebb állnak egymáshoz, meg úgy alapjába véve a többi latin népet is jobban kedvelem mint a németeket...
2015. dec. 31. 22:27
 8/18 A kérdező kommentje:
különben BÚÉK! :D
2015. dec. 31. 22:27
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Oroszokkal pedig már én találkoztam 1-2 nyaraláson.

Ők sem voltak kutyák. :D

2015. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Bujjék beléd is! :D
2015. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!