Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyet? Mit...

Hallottatok már ilyet? Mit csináljak vele? Ez egy állat!

Figyelt kérdés

A szomszédom egy vadbarom, aki nem mellesleg minden nap hót részegre issza magát. Fölöttem lakik egy emelettel. Ma pl jöttem haza suliból és ez meg velem jött egy busszal, mellém ült és mindenfélét motyogott (ja és bűzlött a piaszagtól meg a cigitől). Mikor leszálltunk a buszról, elkerültem a bolt irányába, hogy véletlenül se ugyanakkor érjünk a lépcsőházhoz. Azonban ő megvárt -.-" és annyit mondott: "tudtam hogy egyszer te is ideérsz egyszer..." kicsit kirázott a hideg. Ahogy csak tudtam siettem fel, és előkutattam a kulcsaimat, hogy minél hamarabb bemehessek az ajtón. Ő kissé lemaradva lépkedett mögöttem, és szinte rácsaptam az ajtót.

Máskor meg a fürdőben vagyok és csak annyit hallok: "a k*rva anyádat, a rohadt k*rva anyádat...!"

Na ezzel mit lehet kezdeni?

(Hasonló történeteket is írhattok.)

Egy 14 éves lány, akinek már az idegeire megy ez a hapi.


2010. márc. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ez nem a dolgod, hogy bármit is tégy. Azonnal szólj a szüleidnek, aztán meg ugye fel is lehet jelenteni. És a házban szóljatok a többi szomszédnak is, hogy vigyázzanak ,és bojkottálják ezt a marhát.
2010. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajna annyit tudsz vele tenni, amit eddig: elkerülöd, ahogy lehet, faképnél hagyod, vagy ha egyéb módon zavarja az életed (nem tudsz aludni a lármától, stb) akkor el kell költözni. Persze az nem megy csettintésre, tudom.

Nekem is tök hülye a szomszédom, egy egyedülálló nő, elég sokat iszik, buta, mint a föld, és állandóan kölcsönkér. Csak 100-200 ft-okról van szó, néha adunk neki, mert attól félünk, hogy átjön lopni (kertesházban lakunk), és eladja a cuccainkat, hogy pénzhez jusson. Így szent a béke, havonta 300 forintból. Néha az idegeinkre megy a hülye sápítozásával, minden hülyeségért segítséget kér (pl nem jön le a kávéfőző teteje). Mi úgy vagyunk vele, hogy a béke kedvéért tűrünk egy határig, afelett nem (van, hogy elküldjük).

Szerintem nűálatok is így a jó. Ez a fazon nem tűnik barátságosnak, igyekezz kerülni minden konfrontációt, ne szólj be neki, meg hasonlók.

2010. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%
egyszer amikor sötét lesz a lépcsőházban, lökd le a lépcsőn.
2010. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
és ha elkapja a karját és magával rántja?:S
2010. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
45%
előtte gyakoroljon akkor egy nyugdíjason:D ........... Komolyra fordítva, 14 évesen ne is foglalkozz ezzel, lehet te is ilyen leszel.:D
2010. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az apád helyében váltanék vele pár szót az biztos.
2010. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nem feladatod a megoldáson gondolkozni, összvissz annyi dolgod van hogy a szüleidnek jelezd ha kompromittál, de ha ez megtörténik mindenképp tedd meg.

Szüleid el fogják intézni.

2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a poénosokat is:) És örülök hogy nem vagyok egyedül. Amúgy pedig apum nem lakik velünk, ő nem beszélhet vele. És a költözés hááát...maradjunk annyiban hogy most költöztünk ide. Viszont ez után is kerülni fogom...:)
2010. márc. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!