Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi öngyilkosság Magyarországon?

Figyelt kérdés

Pl. ez ma történt...


[link]


És konkrétan ismeretem is a 2. személyt.. :((( Ő már meghalt...


2010. márc. 26. 15:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
nincs ennyi, régebben sokkal több volt. csak nem számolnak be mind a párezerről évente.
2010. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
mert gyávák az emberek.
2010. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon nagyon magas, ennek az ugyancsak magas alkoholizmus is az oka. A többi a szokásos: ellehetetlenített életek, munkanélküliség, kilátástalanság, és a többség önzése a másik emberrel, saját polgártársaival szemben. Az esetek nagy részét meg lehetne előzni egy kis odafigyeléssel, ha az emberek nem csak a saját életükkel törődnének, majd utólag képmutató módon sajnálkoznának. Itt sokan úgy élnek, mintha az életük egy saját kis Magyarország lenne, ahonnan mindenkit kizárnak, aki nem az érdekkörükbe tartozik. Ha ez megváltozik, akkor a helyzet is javul majd.
2010. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szépen megkérlek ne a hírek meg újságcikkek alapján ítéld meg hogy mi a helyzet.


Adatoknak nézz utána. Melyik országban, melyik évben, hányan lettek öngyilkosok. Ennyi. Újságoknak sose higgy.

2010. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De akkor is ismerem az áldozatot, értds meg!
2010. márc. 26. 16:25
 6/26 A kérdező kommentje:
De akkor is ismerem az áldozatot, értsd meg!
2010. márc. 26. 16:25
 7/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokan szentségtörésnek veszik, de a himnuszunkban benn van a válasz
2010. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

"De akkor is ismerem az áldozatot, értsd meg!"


És akkor mi van? Ha már ismered abból az következik hogy sok az öngyilkosság?? Te írtad:


"Miért van mostanában ennyi öngyilkosság Magyarországon?"


Képzeld én is ismertem ilyet. Akkor is a statisztika a lényeg. Japánban lehet minden 50000-ik ember öngyilkos, itt meg mondjuk minden 90000-ik, vagy mittomén. Japánok nagy harakirisek. Mondjuk ezt a két számot csak úgy kitaláltam...

2010. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Mert szar az ország
2010. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

már több tizedéve túlszaporodtunk, ezért irtanak minket. Hol gyorsan hol lassan... mesterséges földrengések, meg ez a chemtrail dolog... na ennek tudatában boldogan halnék meg, de túlságosan naiv vagyok hozzá... inkább végig szenvedem ezt!

18/L

2010. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!