Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szinte mindenkinek megvan a...

Szinte mindenkinek megvan a véleménye a cigányokról. És a zenész cigányokról mi a véleményetek? Nagyon sok tehetséges zenész van aki cigány származású!

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és itt kb ki is fújtak a pozitívumok, amiket fel lehet mellettük hozni.
2010. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megerősítem!

Csak ők nem is beszélnek dicsákossan, nem mennek magyart ölni, késelgetni, köpködni.


Ismerek muzsikus cigány családot, Őket jó nézni és nem viselkednek cigányosan.

2010. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Velük semmi gond. Nekem is van cigány ismerősöm, egy nagyon aranyos lány. Két diplomája van, normálisan él. Én Őt speciel nem tekintem cigánynak. Egyszerűen nem annak látom, hanem simán csak magyarnak.
2010. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen ez a baj hogy vannak normális cigányok ugy de Őket nem tekintitek cigánynak!

Ők nem beszélnek erről a kényes témáról, pedig legbelül nem tagadják meg a származásukat!

2010. márc. 27. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
tudod,vannak a semmirekellő lopós cigányok,és vannak a zenészek!Ők normálisak,tanultabbak is,velük semmi baj nincs!ellentétben a túlnyomó többségükkel..személyes tapasztalat,mindkét félről!!
2010. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tehát nagyon sok mindenkinek van + tapasztalata lásd zenész cigányok.Akkor miért nem állunk ki mellettük mikor mindenki cigányozik?

Nem érdemelnének ennyit?

2010. márc. 27. 16:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nem minden cigány köcsög. de ritka aki nem. de nem szabad mindegyiket elítélni mert vannak rendesek
2010. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem állunk ki mellettük, mert mint ahogy már írtam, nem tekintjük Őket cigánynak. Ez szószerint így van. Nem hazudok, ha erre a cigánylány ismerősömre ránézek (akiről írtam), esküszöm nem jut eszembe róla a cigányság.
2010. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell kiállni olyanért, aki nincs bajban!

Akit nem tekintünk cigánynak, az nincs bajban!

Nem tudom, hogy hogyan lehetne rajtuk segíteni.

2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ők nem szorulnak senki "kiállására" :) egyébként ugyanúgy (vagy jobban) utálják a putrisokat, mint mi. konkrét eset, valóban, szakmája szerint is muzsikus cigány bácsiról: étteremben voltunk a barátnőimmel, zenés hely, cigányok muzsikáltak. éjszaka valamikor indultunk haza, odajött hozzánk, és szólt, hogy hívjunk inkább taxit, mert idézem: "a sok büdös cigány folyton errefelé ólálkodik, ki ne rabolják magukat". erről ennyit...
2010. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!