Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a cigányokról?

Mit gondoltok a cigányokról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Adnék nekik egy országot! De onnan se ki, se be! És ebbe benne van a véleményem róluk.
2011. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

95% egy troger semmirekello, szerintem ezzel az arannyal minden idok legaljabb nepe.

Persze van koztuk par normalis, de az is azert, mert egy masik nep megnevelte.

2011. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
teljesen eggyet értek veletek
2011. júl. 25. 19:33
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sok kivétel van,akiknek nagyon rossz hogy őket első látásra megítélik az emberek,pedig nem tettek senkivel semmi rosszat,csak a többiek miatt kapják a megítéléseket.
2011. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Akik tisztességesek, normálisak, azokkal nincs semmi bajom. Akik meg olyan tipikusan ordenáré cigány módjára viselkednek, azok szimplán idegesítenek.
2011. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Képzeld egyszer a nagymamámnál voltunk.

A mama háza előtt focipálya van, éppen meccs volt mi meg már indultunk volna ha nem lett volna az a "volna".

Egy taknyos cigánygyerek ott köpdösött egy öreg bácsit aki sajnos olyan idős volt hogy nem nagyon tudott semmit se csinálni a gyerekkel. A cigánynak ott volt a putria, azok meg kiröhögték a bácsit. Apa és a papa jól elküldék őket de szerintem kaphatott volna még egykét pofont.

úgyhogy azt senki nem mondhatja hogy nincs velük semmi baj.

2011. júl. 25. 20:02
 7/28 anonim ***** válasza:
15%
Tollas fejdísszel simán jók volnának indiánoknak.
2011. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Velem csak egyszer tettek volna rosszat, egyszer próbáltak meg meglopni. Hulladékfát vittem lovasszekérrel, és míg megálltam a ház előtt, és csengettem, addigra már ugrott is fel az egyik ember, mire a másik próbálta megtolni a kocsit. Én meghallottam, és jól elküldtem őket. szerencsére nem vonakodtak. Ezen kívül nincs bajom velük. Nem szeretem őket, csak egy picit tartom a távolságot. Vannak köztük normálisak becsületesek is,akik vinni szeretnék valamire.Hálaistennek ahol lakom( hajdúböszörmény ) itt kitelepítették a jónépet a város köré, zelemérre, és a lucernásba. Na ez a két hely, tényleg a cigányok kis állama.
2011. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

A cigányok épp oly emberek mint bármelyikünk,csak őket állandóan kitaszítjuk,szegregáljuk.

Te milyen lennél.ha állandóan elnyomnának?

Állítom rosszabb lennél az utolsó bűnözőtől is.

Munkahely és tisztességes fizetés kell BÁRKINEK IS,hogy tisztességesen megtudjon élni.


A cigányaink a leg erkölcsösebbek,leg becsületesebbek,ha vissza adunk a munkahelyeiket és megfizetjük őket is.

A kádár rendszerben volt munka .

Akkor meg minden nagy többségi magyar lopott kivétel nélkül,lopták a gázolajat,a tápot a terményt az állatokat. TSZ-ekből,de az építőiparból minden építő anyagot lopott a nagy többség a gyárakból gépet,alkatrészt .Minden nagy többség lopott,csak a cigányok NEM.Aztán jött a rendszerváltás,már lopni nem tudtak,mert maszek világ lett,akkor meg a politikusaink úgy szétlopták az országot,hogy gazdasági válságit okozott...

Miért bántanánk a cigányokat,hisz ők a legnagyobb áldozatok.

A többség magyar ma keményen dolgozik és két hétig nem tart ki!!! honnan szerezte a vagyonát a gazdagabb magyarság! Hát lopta!!!

2011. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!

Főleg neked: második.

2011. júl. 26. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!