Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mexikó tényleg elfogadta a...

Mexikó tényleg elfogadta a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 14:50
 1/8 anonim válasza:
63%

Természetesen:D.

Elöszőr is szövetséget kötöttek az űrlényekkel és klónozzák a bevándorlókakt és ellepik a világot később a földönkivűliek elpusztítják a Földet és mennek más bolygókra a Mexikóiakkal

2010. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A humorod páratlan.A kérdés meg komoly.
2010. márc. 28. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én ott éltem egy jó pár évig és picit tényleg természetesebbnek veszik a létezésüket.

De mondjuk a túlvilági lét/szellemek náluk mindennapos téma mint az időjárás:)))

Teljesen természetesnek veszik.

Ha pl.rossz napja van valakinek,hazamegy és gyertyát meg füstölőket gyújt és imádkozik ,mert szerinte mellé szegődött egy kóbor lélek és leszívja az energiáit.)))

Sok ilyen storym van.Aranyosak:)))

2010. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A fejlett "nyugati világ" sem zárja ki a földitől eltérő élet létezését.
2010. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagy a valószínűsége, hogy más bolygókon is van élet. Miért ne fogadhatnák el?
2010. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
persze!Mivel ott volt eddig a legtöbb ufó-jelenség is,ha jól tudom..És én is elfogadom..
2010. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

"Mexikó elfogadja"? Mexikó nem ember, hanem ország. Esetleg hogy a mexikói szövetségi kormány ilyen nyilatkozatot adott ki?


Erről persze szó sincs. Talán arra gondolsz, hogy a mexikói hadügyminisztérium 2004-ben azt nyilatkozta, hogy az UFO-jelenség egy létező probléma számukra. Semmiféle földönkívüliekről nem beszéltek természetesen, csupán arról van szó, hogy a légierő mindenféle azonosítatlan repülő tárgyakkal találkozott őrjáratokon, és ez felkeltette a figyelmüket.


Az USA-ban, ahol a 40-es évek végén kitört a "repülő csészealj"-hisztéria, szintén magas szinten foglalkoztak a kérdéssel, vizsgálóbizottságok alakultak, a légierő felkészült a csészealjak elleni harcra stb. De a skandináviai rakétanyár is jó példa arra, hogy kormányszinten foglalkoztak ezzel. Mindez azonban nem "a földönkívüliek létezésének elfogadása", dehogyis. Nincsenek "földönkívüliek". Nem kizárt, hogy vannak, de fölöttébb valószínűtlen.

2010. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Utolsó ennyire ne legyél már okos, "Mexicó tényleg elfogadta..?" - ez így teljesen helyes, te paraszt :)
2010. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!