Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha azt tanácsolnák...

Mit tennél, ha azt tanácsolnák nyugat európai országokban, hogy saját érdekedben hordj burkát?

Figyelt kérdés
Mert a hagyományos női öltözék sértő a nagy számú muszlimoknak, irritáló a szoknyás, harisnyás,haspólós,legginges,dekoltázs mutató,tevepatás öltözék és saját testi érdekedben hordj burkát, vagy legalább az említett dolgokat felejtsd el örökre. Az afrikaiaknak pedig mint kölnben történt, szexuális késztetésként veszik a nők öltözködését.

2016. jan. 28. 18:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
34%

Csatlakozom az elsohoz!

Azt hiszem en vagyok otthon...

2016. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha nem néztek híreket, elárulom, nekik több joguk van, számtalan hír jelenik meg nap, mint nap bevándorlók inzultálásairól, de ha valaki szóvá teszi, akkor elbeszélgetnek vele, nem kellene idegen gyűlölőnek lenni. A kölni esetet is 3 nappal az eset után hozták nyilvánosságra. Számos esetben inzultálják a nőket főleg nyílt utcán, ők nem fognak hazamenni.

Egy lenge öltözetű, szexisnek kinézőt bárhol, bármikor megrakhatják, mert szerintük ez természetes.

2016. jan. 28. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
És most tél van. Mi lesz itt nyáron... ráadásul addigra még többen fognak jönni.
2016. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%

Europa vezetoitol mit vartok??

Ezek sosem fognak integralodni ,de europa lakossagaval mindent meglehet csinalni!

A riporter csajon aki europai be volt kotve a feje a meztelen szobrokat letakartak stb.

Mi van itt emberek??

Mi csuszunk a vendegek elott ?

Mi alkalmazkodjunk a teruletfoglalokhoz?

2016. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
16%

Lol a Burka azoknak a nőknek való, akik muszlimok és fel szeretnék venni. Mivel én nem vagyok muszlim hihetetlenül ostoba lenne tőlem mások vallási jelképét magamra aggatnom.

A muszlimok és az afrikaiak nem molesztálnak több nőt, mint a fehérek, felmérések szerint a legtöbb szexuális zaklatás saját rasszon belül zajlik, szóval ha engem kérdezel, én pl sokkal jobban tartok a városban mászkáló fehérektől, ugyanis eddigi tapasztalataim során az összes tiszteletlen vagy zaklató viselkedést magyar fehér férfiaktól tapasztaltam.

Töröld meg a rasszista fenekedet :)

2016. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
"Területfoglaló" Mert szerinted a fehér ember mi? Amerika véletlenül olyan multikulti, mint amilyen? Ha a TERÜLETFOGLALÓ európai nem megy oda és kolonizál és nem irtja ki az indiánok felét, és nem veri rabszolgasorsba a kínaiakat meg az afrikai feketéket, ha európa nem kolonizálja fél afrikát meg dél-ázsiát majd akkor talán szakítok időt megsajnálni titeket. Délután 4-5 közt általában ráérek, majd egyszer lehet megejtem.
2016. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Akkor nincs mas hatra kedves utcso!

Fogadj be egy parat az otthonodba!

Nem vagyok rasszista ,de szerintem az ember az feher....

2016. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők jönnek ide, itt más a kultúra, alkalmazkodjanak.

Én nem mondanám magam rasszistának - pláne mivel én se vagyok magyar származású - de itt élek, a magyar szokásokat követem.

Ha a saját kultúráját akarja követni maradjon otthon, ha én megyek oda akkor nekem kötelező eltakarni magam és betartani a törvényeiket. Ha ő jön ide, akkor tanulja meg mi itt a szokás.

Amerikában a területfoglalás az őslakosok vesztére történt, valószínűleg a random indián fószer épp azt gondolhatta, hogy idejönnek ezek a gyökerek, hülyén viselkednek, furcsán öltöznek, ódzkodnak a kajánktól és belerondítanak a szokásainkba. Igaz, akkoriban a felfedezők legalább technológiailag és talán morálisan fejlettebbek voltak mint az őslakosok.

2016. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll,akkor te vagy nem nézel híreket vagy ennyire ostoba vagy. Számos európai országban inzultálják a helyieket a bevándorlók, nálunk is ezt tették, amikor itt tanyáztak, félelemben tartották
2016. jan. 29. 17:45
 10/11 A kérdező kommentje:

...az embereket. (Vmit megnyomtam).

És idehozol értelmetlen dolgokat, semmi köze a témához. Menj el Afrikába vagy Irakba,Afganisztánba pl. Ha nem veszed át a kultúrájukat, jelen esetben az öltözködést, jobb esetben kiközösítenek, rosszabb esetben pedig megnézheted magadat.

2016. jan. 29. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!