Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angolul beszéljek a múzeumban?

Angolul beszéljek a múzeumban?

Figyelt kérdés
Hamarosan a csaladdal kulfoldre utazunk es megszeretnenk nezni egy jo kis muzeumot de csak en tudok angolul, hozzateszem hogy nem rosszul. Kozep szinten.De megis felek belepojegyet kerni angolul mert mi van ha nem ertem amit mond vagy kerdez es beegek a szuleim elott? Kerlek segitsetek mit tegyek? Hogyan kell egyatalan jegyet kerni?

2016. febr. 3. 01:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6-os,én ezt nem hiszem el.

Amúgy, honnan tudták, h mit mond?

2016. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6-os, nem tudom, milyen állampolgár az ismerősöd, de ha magyar, akkor átcseszték. EU-n belül nincs ilyen, hogy az egyik állampolgárnak szabad valamit, a másikról nem. Ha engedélyhez van kötve az idegenvezetés, akkor mondjuk lehetséges, a szlovákok is ez alapján szoktak szívózni, de állampolgárság alapján nem szelektálhatnak.
2016. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!