Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban megvenni az új helyesírási szabályzatot, ahol még postáznak is külföldre?

Figyelt kérdés
Az se baj, ha kicsit használt, vagy kis hibája van.

#akció #használt #engedmény #antikvár #új helyesírási szabályzat
2016. febr. 23. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar helyesírás szabályai" 12. kiadás (világoskék borítós), ami a legújabb helyesírási szabályokat tartalmazza.


Ezen az oldalon nézd össze az árakat és a szállítási költségeket, meg klikkelj rá mindegyikre, hogy szállítanak-e külföldre.

[link]


Ha nem postáznak, akkor pedig a legegyszerűbb, ha te postázod. (Illetve ha te vagy külföldön, akkor megkéred egy magyarországi barátodat, hogy vegye meg és postázza neked.)

2016. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na de minek akarod megvenni, mikor legálisan hozzájuthasz inygen?!

[link]

2016. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az on-line az nagyon szép dolog, de elég használhatatlan -nekem legalábbis-.


Megnézem akkor a megadott helyen.

(Ha lenne valakim otthon, én se lennék máshol, de tudom, ez az én bajom; ez van.)

2016. febr. 23. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért használhatatlan az online?

De simán kimásolod a szöveget, beilleszted Wordbe, és utána bármilyen e-könyv formátumra konvertálhatod pld. a Calibre-vel.


De tessék:

[link]


És szállítanak külföldre is:

[link]

( Az oldal alján vannak a külföldi szállítási feltételek.)

2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz.


Megmondom, miért nem tudom használni. Mert szeretek előre-hátra lapozni egy pillanat alatt, ahogy eszembe jut az éppen olvasott dologról valami.

Ha meg lefelé tekerek az online változaton, akkor beleakad a szemem másba, amit nem is akartam észrevenni, és elkezdem olvasni, mert érdekes.

Eltereli a figyelmem. Ehhez képest a nyomtatásban kb tudom hova akarok lapozni, 1-2 oldal hibával oda is kerülök, figyelemelterelő mellékesek nélkül.


És, ha véletlenül mégis többet kéne olvasnom a gépen, azt vettem észre, hogy jobban fárasztja a szememet, mint papírról olvasni.


Hacsak lehet, maradok a könyvnél.

2016. febr. 23. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hacsak lehet, maradok a könyvnél."

Értem.

Előző válaszomban adtam linket, ahonnan külföldre szállítással is meg tudod venni.

2016. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm is szépen, meg is néztem már, csak még gondolkozom, hogy egyet, vagy többet rendeljek, hogy legyen ajándékba is.


Csak kérdeztél és azért írtam a bajom a gépen olvasással.

2016. febr. 23. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké!

:-)

2016. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!