Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg (ezért) nem szeretik...

Tényleg (ezért) nem szeretik a magyarokat nyugaton?

Figyelt kérdés

Van a linkelt cikket valóságtartalma a a nyugati szemléletet illetően ?

[link]


Mi hihető ebből?



2016. febr. 24. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy érzem, a cikk nem a magyarok elleni gyűlöletről szól, hanem a magyar kormány elleni politikai kritikáról, némi Trianon-ellenes melldöngetéssel megspékelve.
2016. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

A cikket egy idióta " amagyarok a leg-mindenebbek" tipusú valaki írta és a valósághoz semmi köze.


Nyugaton nem A magyarokat nem szeretik, hanem azokat, akik csak kiahasználják az ottani szociális rendszert, akik ott rendesen beilleszkednek, szorgalmasan dolgoznak, azokat elfogadják minden további nélkül.

2016. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ami ezen a mindenegybenoldal-on megjelenik, azt nem lehet elhinni.
2016. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
A mindenegyben nevű hülyeség cikkével akármikor találkozol, biztos lehetsz benne, hogy vagy totál kamu vagy hatalmas ferdítések vannak benne.
2016. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát a mindeneghyben-nek nem kell hinni. Ok, de miért?
2016. febr. 24. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Kb 3 óra alatt összedobnék egy sablon olyan oldalt, mint a mindenegyben, telepumpálnám kamu cikkekkel és utána még magyarázni kéne, miért ne higgy neki? Ezt ugye nem mondod komolyan?

2016. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De,komolyan kérdeztem.

Honnan a fenéből kellene tudnom,hogy kinek hihetek és kinek nem?

2016. febr. 24. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:

"kinek hihetek és kinek nem?"


Ez az egymillió dolláros kérdés. :)

És egyben az élet nagy feladata. Ezt hiába kérdezed mástól, magadnak kell tudni. Vagy megkérdezheted itt, de akkor is legyen saját véleményed. Például informálódj sok helyről, változatosan, légy tisztában az alapvetésekkel, legyen saját értékrended, stb.

2016. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

"De,komolyan kérdeztem.

Honnan a fenéből kellene tudnom,hogy kinek hihetek és kinek nem?"


Nézd meg:

- a cikkek színvonalát, témáját. Ha folyamatosan szenzációhajhász címeket látsz, akkor valószínűleg kamu.

- azt, hogy mire hivatkoznak. Ha semmilyen konkrétumot nem mondanak, honnan vették a hírt, mi a forrás, akkor valószínűleg megint csak kamu.

- Keress rá az oldalra a neten, mások mit írnak róla.

- Nézd meg az oldal dizájnját. A gyagi, rosszul felépített, vagy egyértelműen sablonokkal operáló oldalak valószínűleg kamu hireket közölnek.

- Ha lehetséges, akkor nézd meg a kommentjeiket, facebook oldalukat.

- Nézd meg az oldal tartománynevét (.hu, .com, .org és társai). Ahhoz, hogy valaki egy komoly, híreit ellenőrző, igényes hírportált üzemeltessen, kell egy egész újságíró gárda, és IT támogatás is. Ha már ekkora költségek felmerülnek, akkor nem nagy érvágáz, hogy évi pár ezer vagy pár tízezer forintért valaki saját domainnevet várásoljon. Egy ilyen mindenegyben szerű szemétnek még erre se veszi a fáradtságot. Nézd meg itt mi a tartománynév:

[link]

A blogspot.com-os cím ha jól emlékszem a google-s blogmotoré. Egy ilyet te is csinálhatsz, teljesen ingyen. Ja és még az is fontos, hogy ha totál baromságokat írsz ki az oldaladra, akkor a médiatörvény miatt rád szállhatnak a hatóságok. Ezért ha azt látod, hogy egy magyar oldalnak nem rendes, megszokott .hu végződése van, hanem külföldi domain alatt fut, akkor az valószínűleg azért van, hogy ne legyen (könnyen) büntethető. Ez is felettébb gyanús.

Nézd meg még egyszer az előbb küldött listát: [link]

Ahogy most átfutottam, egyiknek sincs .hu végződése.



Én szerencsére már "beleszülettem" az internet világába, elég könnyen kiszűröm az ilyeneket, egy nettel most ismerkedőnek elhiszem, hogy nehéz lehet.

2016. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!