Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársaimnak, iskolatá...

Az osztálytársaimnak, iskolatársaimnak myvipen és Iwiwen szoktam írni, de miért nem válaszolnak, szinte senki?

Figyelt kérdés
Vagy olvasatlanul törlik a levelet, vagy elolvassák és törlik, vagy elolvassák, vagy csak megnyitják, és nem is törődnek vele. De a legritkább esetben válaszolnak. Miért csinálják velem ezt? Nem tudják ők, hogy ez nekem milyen rosszul esik, hogy írok nekik, aztán nem is válaszolnak?
2010. ápr. 2. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyik oka lehet ennek az, hogy nem mindenki az Iwiwen meg a Myvipen éli ki magát. Értsd úgy, hogy ő neki fontosabb dolga is teszem azt munkából hazaérve, minthogy az Iwiwen válaszolgasson másnak. A másik része az, hogy az emberek 99%-a egy bunkó paraszt. Én is írtam nem olyan rég egy csaj ismimnek hogy boldog szülinapot, nem írt vissza, így hát elkönyveltem hogy na ez is egy idióta bunkó. Aztán nem különösebben foglalkozom a dologgal. Ha nem ír vissza ne írjon, belehalni nem fogok csak megvan róla a véleményem. Hát ennyi.
2010. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Személyesen nem megy a kommunikáció?
2010. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mit írtál neki?

Helló Miújság?

Mert az ilyen levelekre én sem szoktam válaszolni.

Amit írsz neki azt miért nem kérdezed(mondod meg neki) a suliban?

2010. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ott is megmondhatnám, de Iwiwen és myvipen miért nem képesek válaszolni? Van, akinek pl. az msn címét kérem el, de már hosszabb levelet is írtam, amire nem válaszoltak.
2010. ápr. 2. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztok.
2010. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha soknak írsz egyszerre, lehet, hogy körlevelet kapnak, azt meg nem is jelzi már a VIP a sok küldtovább-os f*sz miatt. Mondjuk ha a bejövő leveleiknél járnak, akkor látják oldalt, hogy Spam (x), de az olyanokat nem mindenki nézi meg. Ha mégis elolvassa, és látja mi van benne, akkor meg nem akar veled valamiért beszélni, és ezt tahó módon adja a tudtodra - ilyen esetben tojd le a fejét ;)
2010. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:emberszámba se vesznek,átnéznek rajtad.Szard le őket!
2010. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van. Kulfoldre koltoztem, igy eloben nem talalkozom veluk. Ezert ritkan irok IWIW-en par embernek, de aztan jon egy egysoros valasz max...nekem is rosszul esik, mivel tisztaban vannak vele, hogy eloben nem tudok hozzajuk szolni es regebben joban voltunk...kitunik, hogy minden csak az erdekekrol szol, csak addig kellesz, amig valamit tudsz adni.
2010. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nos, szia :D

Hát.. Nekem van egy osztálytársam, aki mindig ír nekem úgyanúgy, mint ahogy Te szoktál..

De én a tudatára adtam már nem egyszer hogy kopjon le mert idegesített..nem vagyok bunkó paraszt, csak nem szeretnék vele kommunikálni..de ezt már finoman is megmondtam neki.. ha abbol nem ért, akkor nem fogok vele levelezgetni.. ennyi az egész..

meg azt szeretném a kérdezőtől kérdezni, hogy véletlenül nem D.M. a monogrammod ?:D

2010. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
xD
2010. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!