Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki? Április 8....

Mit vegyek neki? Április 8. -án utazok ki Lengyelországba, és egy 17 éves lánynál fogok lakni 11 napig.

Figyelt kérdés
A családnak már vettem tradicionális ajándékokat (paprika, bor, kolbász, stb) de vele is nagyon jóban vagyok, szinte mindennap írok neki. Szeretnék venni neki is ajándékot kb 1000-1500 Ft értékben! A lány kreatív kicsit művész lélek, társasági ember, energikus, szeret olvasni, okos, vicces, bulizós és !!Nagyon szereti az angol nyelvet!! . Kérlek segítsetek, mit vegyek neki! nincs semmi ötletem! 17/F
2010. ápr. 2. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Terhességi tesztet.
2010. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennél picit értelmesebb ötletet várnék! ilyenek kíméljenek!
2010. ápr. 2. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy DVD amit együtt megnézhettek?
2010. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hülyeség, úgyis akartunk filmet nézni, köszi, ez jó, azért, ha van még okos ötlet, azt várom! de köszi szépen ez az utolsó nagyon jó!!!!
2010. ápr. 2. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Útikönyv Magyarországról angol nyelven? Hátha 1-szer ő is eljön majd hozzád.

Üdv.

2010. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy ez egy iskolai program, szóval jövőre ők jönnek, de mi mutatjuk be neki Magyarországot, szóval amúgy ez jó lenne, de most ebben a helyzetben nem, de azért köszi, ez is jó ötlet lenne.
2010. ápr. 2. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
én valami rajzolásal, festéssel kapcsolatos könyvet vennék neki angol nyelven.
2010. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

valami magyarosat akkor:D

barack pálinka, vagy tokaji bor amit együtt megisztok, a családnak disznósajt, szárazkolbász, erős paprika.

A lánynak még vihetsz rubintkockát is.

2010. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötletek, mondjuk egy kocka csak rubintból, az kicsit drága lenne, de tudom mire gondoltál, csak akkor meg kéne tanítanom, hogy hogy kell kirakni, arra nem érek rá, alkoholt, meg nem vihetek neki
2010. ápr. 4. 21:08
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a Rubik-kockára gondolt az előző :)
2010. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!