Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha az interneten megpróbál...

Hogyha az interneten megpróbálnék kifejezetten fogyatékos fiúkkal ismerkedni akkor azt hinnék rólam hogy ez nálam valamiféle szexuális perverzió?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni az ellen hogy ezt higgyék? Vagy nem is hinnék ezt? Mert én nem vagyok perverz!
2010. ápr. 2. 21:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindegy hogy milyen fogyatékos. Ha durván szellemi akkor biztos azt hinnék hogy perverzió (mondjuk szerintem is) ,de ha mozgássérült vagy egyéb,akkor azt jobban elfogadják. Én is szoktam látni helyes tolószékeseket a városban. De azért jobban átgondolnám.

üdv

2010. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
értelmi fogyatékosokon kívül bármi "jöhet"
2010. ápr. 2. 21:56
 3/26 anonim ***** válasza:

De miért keresel ilyen fiúkat? de most komolyan...

első vok

2010. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani
2010. ápr. 2. 22:02
 5/26 anonim ***** válasza:
És volt is már ilyen kapcsolatod? mert szerintem elég bonyolult ezt kezelni. Amúgy mennyi idős vagy?A nem betegek közt nem találsz párt?
2010. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem hirdetést akarsz feladni a neten, hogy fogyos fiúkat keresek,tehát nem is tudnák hogy direkt velük akarsz ismerkedni.Keress nekik készült honlapokat,ott valószínű van fórum is, ahol leginkább ők írogatnak. Ha ott kezded az ismerkedést akkor nem lesz feltűnő,persze ne ez legyen a beköszönő mondatod.:)
2010. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Na jó de ha beregisztrálok valami például mozgás sérülteknek fenntartott fórumra úgy hogy én nem vagyok m.s. az elég feltűnő mert mondjuk nem szeretném magam fogyatékosnak "kiadni". Amúgy hirdetést is szivesen feladnék de épp emiatt nem adhatok mert azt hinnék hogy perverz vagyok
2010. ápr. 2. 22:14
 8/26 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olvastam bele, de példának jó, nem kell fogyatékosnak kiadnod magad.Azt láttam hogy itt több témában is van fórum,még választhatsz is melyikhez tudsz hozzászólni, vagy belekérdezni ismerkedés céljából ha a társkeresős nem jön össze.

Ha a vakoknál találtam ilyen fórumot,tuti van máshol is.( a vakok jó fejek, vidámak )

2010. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
perverz vagy és fordulj orvoshoz, de tényleg.
2010. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszi :)

Utolsónak: nem vagyok perverz :) Mert nem szexuálisan vonzanak.

2010. ápr. 3. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!