Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha az interneten megpróbál...

Hogyha az interneten megpróbálnék kifejezetten fogyatékos fiúkkal ismerkedni akkor azt hinnék rólam hogy ez nálam valamiféle szexuális perverzió?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni az ellen hogy ezt higgyék? Vagy nem is hinnék ezt? Mert én nem vagyok perverz!
2010. ápr. 2. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult a netezés egy fogyatékosnak?
2010. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én személyiségzavarosokat kerestem hasonló célból, ők nem sértődtek meg érte.
2010. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az nem sértő, ha meg akarod ismerni a fogyatékosok világát, de ahogy megfogalmaztad az egyik kommented, azalapján szánalom szaga van a dolognak. Chat-elj, fórumozz fogyosokkal, akkor legalább rá jössz, nem is annyira sajnálatra méltóak, ahogy gondolod. A párkapcsolatot nem kell erőltetni, vagy kialakul, vagy nem.

(Azért jobban esett volna, ha tényleg megismerés céljából akarsz fogyossal beszélgetni, nem azért, hogy hozzá is szóljon már valaki.)

2010. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én ismerem a fogyatékosok világát és nem is sajnálom őket rosszul értelmezitek amit mondok :S Na mindegy nem is arra voltam kíváncsi hogy ti milyennek láttok engem a kommentjeim alapján :D Azért köszi mindenkinek aki válaszolt!
2010. ápr. 4. 00:07
 26/26 anonim ***** válasza:

Az ember, ha párt keres, mindig kategorizál. Legyen barna, sovány, ne cigizzen, stb. Szóval ez is csak egy ilyen.

Vannak egyéb vágyak is, pl a fétisek, ott is a hozzá illő társat keresi az ember, akivel jól el tud lenni. Ki akarna egy olyan ember mellet élni, aki nem vonzza semennyire se?

2010. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!