Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha az interneten megpróbál...

Hogyha az interneten megpróbálnék kifejezetten fogyatékos fiúkkal ismerkedni akkor azt hinnék rólam hogy ez nálam valamiféle szexuális perverzió?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni az ellen hogy ezt higgyék? Vagy nem is hinnék ezt? Mert én nem vagyok perverz!
2010. ápr. 2. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
akkor? csak levelezgetni akarsz velük?
2010. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Annyira kiakasztóak az emberek. Ha mondjuk szexuálisan vonzaná őket, minek menjen orvoshoz? Senkinek nem ártana vele, nem gyilkolna, nem tenne tönkre senkit, sőt, egy ilyen embert boldoggá is tenné, hogy valaki így el tudja őt fogadni...
2010. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát barátkozni, meg akár bármi mást, de nem alkalmi kapcsolatot keresek. És a "nem szexuálisan vonazanak" nem egyenló azzal, hogy "szexuálisan nem vonzanak" :) De ez most mér fontos? Mondtam már hogy NEM vagyok perverz!
2010. ápr. 3. 12:16
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is így vagyok vele, hogy természetesen ép emberrel is ellennék, de így még "segíthetnék" is egy ilyen emberen, és akkor mindenki jól járna.
2010. ápr. 3. 12:18
 15/26 anonim ***** válasza:

nos, ha nem is perverz, de az biztos nem természetes, hogy ilyen alapon kategorizál az ember, ha párt keres magának


ahol pedig az az egyik motiváció, hogy "legalább segíthetek neki", abból tuti, hogy nem lenne normális párkapcsolat

az az egyenlőségről (is) azól, nem arról, hogy az egyik segít a másiknak


1 kifejezetten fogyatékos fiú

2010. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A segítést úgy értettem, hogy lenne valakije. Ilyen szempontból is is "segítene" énrajtam.

Tehát azt javaslod, hagyjam a fenébe az egészet? Végülis ügyse mernék belevágni :D

2010. ápr. 3. 13:13
 17/26 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogy hagyd az egészet


ha tetszik, mint pasi, ha tetszik, mint ember, akkor ne azon spekulálj, hogy fogyatékos e vagy sem, hanem hajts rá


legfeljebb több mindenre kell odafigyelni, mint egy nem fogyinál

2010. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

hogy mered e, az meg csak rajtad múlik


én még nem láttam fogyit, aki ezért harapott volna

szép párokat viszont már igen :)

2010. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a "ráhajtós" típus :D Inkább neten gondoltam ismerkedni, de mondom akár csak barátság céljából is, vagy ilyesmi. Egyébként ez az egész valami sértő dolog a részemről? :S Nem akarok én senkit megbántani, meg nem akarok rosszat, én jót akarok, de hogyha ez rossz, akkor én nem csinálom! Csak olyan logikusnak tűnt a gondolat, hogy van egy csomó fogyatékos ember, akik az emberek legnagyobb része nem fogad el, és ha én meg tudom magamról, hogy én igen, akkor akár még "hasznos" is lehetnék.
2010. ápr. 3. 13:21
 20/26 anonim ***** válasza:

nem rossz ez

csak nekem! olyan erőltetettnek tűnik

az emberek valahogy nem így választanak barátot stb


de ha ki akarod próbálni, valőban az a legegyszerűbb, ha egy ilyen levlistára feliratkozol

2010. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!