Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyre kevesebb a barátkozó...

Egyre kevesebb a barátkozó ember. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre kevesebb a barátkozó ember.Vajon miért? Főleg a mostani fiatalok között. Ha egy(vegyünk egy fiút)fiú megpróbál barátkozni a kortársaival,akkor sokszor nem hogy barátságot nem kap vissza,hanem még rá is tesznek pár lapáttal.Persze ez nem mindig van így,vannak kivételek,akikből persze nagyon jó barátok lesznek. Sokszor azt veszem észre,hogy az érett felnőtt emberekkel sokkal jobban lehet barátkozni mint a fiatalokkal,mert a felnőtt emberek nem általánosítanak külső tényezők alapján,persze ebben közbejátszik az is ,hogy érettebbek.Sokszor pár embert azért közösítenek ki,mert túl barátságos,vagy csendesebb az átlagosnál.Titeket nem idegesít?

Előre is köszönöm a válaszokat!


16/F


2010. ápr. 4. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek. Ez nem csak most van így hanem az elmúlt minimum 25 évben így volt (de ha a tesómat kérdem akkor minimum 32 évben, de anyukám is esküszik, hogy ez mindig így volt tehát az elmúlt közel 70 évben ez így van).

Idegesítő-e? Hmmm....talán, feltéve, hogy egyálltalán érdekel. Anno amikor kicsi voltam érdekelt, sőt zavart, hogy miért nem lehetnek barátaim, hogy engem miért kell azért kiközösíteni mert nem vagyok vmi beszédes. Aztán megszoktam, nem érdekelt és úgy döntöttem ÉN nem akarok velük beszél. Aztán kiderült, hogy én dicséretes vagyok angolból és mind velem beszélt volna de én meg már nem akartam...:P Hát ez így megy. Sajna így is marad.


A felnőtekkel mindig könnyebb volt barátkozni csak kicsit óvatosnak kell lenni velük úgy 15 éveskórtól. Fősulin meg senki sem ér rá, hogy barátkozzon. Majd a munkahelyen máskép lesz (oda magyarországon ugyse dolgozni jár az ember :P)

2010. ápr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ,engem is idegesít ez,én sem tudom miért van ez.
2010. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyre jobban elidegenedik egymástól mindenki, és ez azt hiszem a magyar társadalomra fokozottan igaz.

De a legtöbb társaságot nem a barátság tartja össze, hanem a megszokás, vagy valamilyen feszínes dolog, mint az öltözködés. Sajnos.

Ja és kur.v.ára idegesít.

2010. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!