Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ennyi rossz ember...

Mit tegyek ennyi rossz ember ellen?

Figyelt kérdés
Átlagos 24éves fiú vagyok. Átlagos család, átlagos anyagi háttér. Minden átlagos. Csak az nem hogy sok barátom és ismerősöm van. Viszont van 2-3 ember aki mindig másoknak kibeszél a hátam mögött. Évek óta rosszba vagyok velük és utálom őket. Ők jó anyagi háttérrel rendelkeznek, mégis irigyek rám hogy szép barátnőim voltak és hogy most is van egy normális barátnőm. Állandóan fúrnak és lefikáznak másoknak. Olyan embereknek akikkel jóba vagyok és hiába is mondja más hogy "szarjam le" egy idő után már tudjátok hogy ez nehéz. Ha radikális akarnék lenni, akkor megverném az összeset, de nem vagyok nindzsa és sose voltam az erőszak híve. Meg lehet el se bírnék velük. Inkább kerülöm őket és ha szorakozó helyen vagyunk akkor is próbálnak levállalgatni, nekem jönnek stb. Én szólhatnék 1-2 barátomnak akik felaprítanák őket, de miért csináljam.. Abból is én jönnék ki szarul. Szóval aki egy picit is megért, az tanácsoljon nekem valamit. Azonkívül hogy: "szard le".
2011. nov. 14. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig mást nem nagyon lehet szerintem, mindenkinek vannak rosszakarói.
2011. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Pedig le kellene sz...d őket, mert csak a te energiádat veszi el ez a sok hülyeség. Talán könnyebben veszed, ha arra gondolsz, hogy "szegények, irigyek." inkább sajnáld őket, minthogy megengedd magadnak azt a luxust, hogy kihoznak a sodrodból. Koncentrálj azokra, akiket szeretsz, és szeretnek. Ha nem marad más, akkor apríts. :)
2011. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne sz..d le! De mégis: ha valaki a hátad mögött fúr, és rosszat tesz és az egy barátodat elfordítja tőled: az lehet, hogy nem is volt igazi jó barátod?

irigykednek a barátnődre - ez ellen semmit nem lehet tenni, csak elviselni

Akik a hátad mögötti áskálódás ELLENÉRE veled maradnak, kedvelnek- azok az igazi barátok.

2011. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Feladtad a leckét, mert lesz@rni nem akarod őket, sem megverni/megveretni. (Utóbbiakat én sem javasolnám.)

Mi mást lehetne tenni?


Beszélj velük egyenként nyíltan, hogy ezt és ezt hallottad vissza, hogy ők mondták, és már nagyon unod a háttérmunkájukat, ennyi idő alatt észrevehették volna már, hogy nem sokat érnek el vele, mert az ismerőseid mindig azt szűrik le, hogy az irigység beszél belőlük. Határozottan mondd meg nekik, fejezzék ezt be, lépjenek túl a régi sérelmeken, ne foglalkozzanak veled, az életeddel, tekintsenek úgy, mintha soha nem ismertek volna.


Őszintén szólva szerintem bármit mondasz, lepereg róluk, nem véletlen ennyire kitartóan keverőgépek.


Ha idegesíted magad miattuk, azzal elérték a céljukat, szóval tényleg vedd be a lesz@rom tablettát. Ha nagyon hülyék, duplázd meg az adagot :)

2011. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mivel eléggé intelligensnek tűnsz,megosztok veled két "aranyköpést",amin lehet gondolkozni!

"Szeresd az ellenségedet...,bele fog dilizni!"

"Ha nem tudod legyőzni az ellenségedet.../állj mellé/!"

...csak a gyeng'bbek kedvéért:/onnan könnyebb lesz/...

2011. nov. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokmindent nem tudsz ellenük tenni. Esetleg megszivatod őket, és olyan kamu sztorikat találsz ki, hogy kettészakad a nyelvük, mire végigpletykálják. Utána meg jól pofára esnek, ha bebizonyosodik, hogy nem igaz. Az ő hitelük romlik!

Vagy tervelj ki bosszút! Én azt tettem. ált.iskolában csúfoltak egy páran. Én a a faluban maradtam, mikor szült az egyikük akkor mindíg mentem segíteni, meg minden, jó kapcsolatot ápoltam. A kisbaba első szülinapjára lehalkíthatatlan, fröccsöntött "Az én első laptopom"at kapta. Nem tudom hallgattad-e már... Idegörlő!

2011. nov. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát..vagy megkérded, hogy miért ilyenek, mi zavarja őket (ezt jobb alkohol befolyása alatt, hiszen akkor úgyis megered a nyelvük) . vagy megpróbálod kerülni őket és más társaságba keveredni. Nekem is volt egy baráti társaságom, fiatal,hülye fejjel, jajj de jófejek stb.. Aztán kicsit érdekes volt, hogy ha a kb. 10emberből nincs itt valaki, akkor azt kikell beszélni, hogy milyen hülye, stb.. de aztán kövi alkalommal ha ottvan akkor így imádlak,úgy imádlak, és ha más nincs ott, akkor azt kibeszélni. Aztán engem ez zavart, őket meg az hogy kussban ülök és csak iszok,cigizek.. na igen meg is szakadt a kapcsolat..:/ szóval az ember általában szereti kibeszélni a másikat:S

Keress más társaságot, hátha találsz egy olyat, ahol nem ilyen nyomik vannak:)

2011. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bánomisén ***** válasza:
"Azonkívül, hogy 'szard le'" - most mondjam azt, hogy dobj közéjük egy atombombát? Egyszerűen nem lehet erre a szitura jobb tanácsot adni, mint hogy szard le. Örülj, hogy vannak barátaid, barátnőd, normális életed. Mit számít bármi más?
2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok meglepődtem a sok írón :)

Igazából az a helyzet hogy ezt a 2-3embert sokan ismerik, mert nagyivók, meg minden buliba ott vannak, meg az egyik autószerelő ezért sokan ismerik. De közbe meg tudom róla hogy egy irigy, zsugori, másikat átveri mindig, de tudjátok szép pofát vág hozzá és ezért még kb. hálásak is az emberek, közbe meg pl: egy másik autószerelő olcsóbban megcsinálná stb stb stb. Lényeg a lényeg hogy én nem vagyok vak és nem hódolok be, van saját véleményem és nem szorulok ilyen rosszindulatú emberekre. Csak mégis fáj, hogy akiket szeretek, ha találkozik velük és véletlenül feljövök témába engem szapul olyan embernek akit én szeretek, és jóba vagyok vele.

2011. nov. 15. 10:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és mégannyi, akik írták hogy beszéljem meg velük: HÁT MEGPRÓBÁLTAM.. Elmondom mi lett belőle én odamentem megbeszélni a dolgokat, meghogy legyünk jóba minek ez az egész stb. Dehát utánna meg azt hallottam vissza én csicska voltam, odamentem pitizni és kb. csak rontottam a helyzeten, a szemembe meg játszották a kibékült jófejet. Hát ezekután durrant el az agyam. Ez már 2-3éve fennáll.
2011. nov. 15. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!