Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézek ki jóval fiatalabb...

Miért nézek ki jóval fiatalabbnak? 16 leszek de ugy nézek ki mint egy alsós

Figyelt kérdés
155 cm 40 kiló vagyok pici és igen soványka, hosszú majdnem fenékig érő fekete hajam is mégjobban kicsinyíti a méretem..baba arcom van ettől mégjobban kislányos vagyok, akárhova megyek mindig jóval kisebbnek néznek...valószínüleg a soványságom végett. Fiuk ti is mind csak a teltebb lányokat nézitek meg igaz? Vagy esetleg van közöttetek akik nem vetik meg a vékony lányokat.

2016. ápr. 5. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Áld az eget, hogy annyival fiatalabbnak nézel ki. Szinte mindenhol mindenben valami előnyt ki tudsz ezzel hozni, ha ügyes vagy. A fiatalság mindig is erény és vágy volt.

Én már sajna 23 felett vagyok. Szerettem volna 17-nek megmaradni, amikor lehet, le is tagadok 3 évet a koromból, az még nem mindenkinek tűnik fel.

Csak sajna én pont amiatt, mert csontos vagyok, látszólag érdes bőrű, meg kb. félnapon belül borostám lesz, idősnek tűnök. =(

2016. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki! Egyébként már van olyan 15-16 éves, aki simán mondhatna 20-at... (főleg sminkkel) Én ezzel lehet nem dicsekednék. Bár én fiú vagyok, de valahogy sosem vágytam arra, hogy minél idősebbnek nézzek ki. Minek? Annyi, hogy ha bizonyítanom kell 20 évesen, hogy elmúltam 18, akkor előveszem a személyit :D


És én sosem nézem meg a teltebb lányokat, mivel nem tetszenek, mindig is a vékony tetszett. De ez nem törvényszerű. Egyébként sincs olyan, hogy "fiúk". A szépség relatív, mindenkinek más jön be, nem vagyunk egyformák és senki sem az nemtől függetlenül. Tehát ebből következik, hogy nem vetem meg őket :)


Most lehet idősebbnek szeretnél kinézni, később pedig pont fordítva.

2016. ápr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!