Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki elmenni moziba egyedül...

Ciki elmenni moziba egyedül szombat este?

Figyelt kérdés
Az aljas nyolcast szeretném megnézni, de senki nem akar velem jönni. :(
2016. jan. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a film vagy nem? Mert ez az egyetlen kérdés, amit fel kell tenni magadnak.
2016. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon, csak kellemetlenül érezném magam, hogy mindenki a párjával/barátaival van, én meg egyedül..
2016. jan. 9. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos rendszeresen (az esetek felében) járok egyedül moziba, bár nem szombat este, hanem legtöbbször szerdánként, gyakran 21-22 órási vetítésre, azok meg nem kimondottan zsúfoltak. Nyilván én elfogult vagyok, de szerintem felesleges foglalkozni más emberekkel ilyenkor, ők sem hiszem, hogy a saját társaságukon kívül törődnének a többiekkel.


(Amúgy az Aljas nyolcast én jövő szerdára terveztem be szintén egyedül :D)

2016. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is az este 10 órási vetítésre mennék, azon talán nem lesznek olyan sokan. Melyik moziba szoktál járni? :)
2016. jan. 9. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Délután sem szoktak zsúfolva lenni a mozik, kivétel a premier, és az SW7, ami folyamatos telt ház. Nem ciki egyedül menni, úgysem veled fognak foglalkozni akik filmet nézni mennek.
2016. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a Sugárba, mert közel van és rendszeresen tartanak Moziünnepet (ilyenkor 590 Ft egy csomó 8-10 hetes film) illetve kuponos akciót (amikor egy jegy áráért kettőt adnak bizonyos filmekre), néha pedig a Corvin-ba. :) És te?
2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakran egyedül megyek. Nem érzem magamat emiatt kellemetlenül.
2016. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy te egyedül vagy ott.
2016. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, megnéztem a filmet egyedül a Corvin moziban, de végül nem szombaton, hanem ma délután. Telt ház volt, de tényleg senkit nem érdekelt, hogy egyedül vagyok, mások is voltak pár nélkül.

6-os, amúgy én is a Corvin mozit szeretem meg a Művészt, a Sugárban sajnos még nem voltam, de szerintem rá fogok kapni én is az egyedül mozizásra, úgyhogy valószínű oda is megyek majd. :)

2016. jan. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!