Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar politikában is...

A magyar politikában is jelenlévő hímsovinizmus a magyarok bunkó, paraszti múltjából eredeztethető?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a mai magyarok ősei barbár emberek voltak. A vér pedig ritkán válik vízzé.
2016. ápr. 12. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor te még nem is hallottál olyanról, hogy a parlamentben hímsoviniszta megjegyzéseket tesznek? Vagy csak egyszerűen arról van szó, hogy azok közé tartozol, akiknek semmi sem szexizmus és irtóznak attól, hogy szexistának nevezzük őket?


Ha mondjuk azt nézzük, hogy ez mennyire elmaradott dolog, akkor úgy mondanám, hogy a balkáni szint az, ahol hímsoviniszta megjegyzéseket tesznek a nőkre és ennél lejjebb van a magyar szint, ahol még azt se értik mitől hímsoviniszta valami.


A képviselős dologról meg fogalmad sincs, jóval kevesebb nőt szavaztak meg, mint amennyit jelöltek.

2016. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az isten áldjon meg, konkrétan mire gondolsz?


Szoktam a parlamenti közvetítéseket nézni-hallgatni, és nem tudom, mire gondolsz.


Ha nem választanak meg nőket, az nem biztos, hogy amiatt van, mert nők.

2016. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem haragszol nem fogok most vitatkozni veled.
2016. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem vitatkoztam. csak kérdeztem, hogy miből ered(het) az általánosítás.
2016. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem úgy értettem, hogy a magyarok egytől egyik hímvsoviniszta bunkók, ha valaki így értette volna.
2016. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!