Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lehet hogy az ISIS fenyege...

Nem lehet hogy az ISIS fenyegetese a magyar-portugal meccsre vonatkozik?

Figyelt kérdés

Ugye megfenyegetett minket nem reg az ISIS.

Abban a cikkben ami napvilagot latott szo volt a francia stadionokrol,es magyar illetve portugal terrortamadasrol.

En ezt igy osszeraktam fejben. Nem lehet hogy az Eb-re gondolnak?

Fogunk jatszani Parizsban egy meccset az Eb-n a portugalok ellen.

Nem lehet hogy az ISIS erre gondolt?

Mert stadionokat is nagyon emlitettek,es hat Parizsban lesz az Eb.m.


2016. ápr. 6. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Milyen ISIS? Én csak ISIL-ről tudok.
2016. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát hogyne. Meg a Felcsút FTC meccsre. Ezért is kellett a védekezés sokszoros fokozása. Lesz ami lesz, kerül amibe kerül. Sőt, lehet, hogy a következő parlamenti vita lesz az igazi kiváltó ok. Még nem tudom, mi lesz a napirend. Talán még össze se állították. De a terrorista mindentudó.
2016. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi hogy elpoenkodod.

Egy egyszeru kerdest tettem fel hogy mi a velemenyetek. Ha itt poenba burkoltan probalsz ironizalni akkor legyszi ne is irj. Koszi

2016. ápr. 6. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Milyen ISIS? Én csak ISIL-ről tudok."

Attól, hogy te valamiről nem tudsz, még létezhet.

[link]


Kérdező:

Minden lehetséges, de be kéne már fejezni ezt a pánikkeltést!


Egyébként a Magyarország - Portugália meccs Lyonban lesz, nem Párizsban.

2016. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lenyegtelennek tartom a helyszint! Marmint a varost konkretan. Franciaban van mindketto, es en nem panikot keltek, csak a velemenyem irtam le es maset kerem ki.

Ennyi :)

2016. ápr. 6. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

"Ugye megfenyegetett minket nem reg az ISIS."


Nem igazán fenyegettek meg minket, egy példaként szerepeltünk egy amúgy sem túl konkrét fenyegetésben - jó eséllyel azért mi lettünk példaként bedobva, mert Portugália meg Magyarország nagyjából a Schengeni övezet két vége, tehát a mondat pont arról szól, hogy az EUn belül bárhol lehet a robbantás. Ez meg eddig is így volt, és az meg ezután se változik, hogy ettől függetlenül nem vagyunk egy valószínű célpont, mert mind szervezhetőség (pl. nem ismerünk olyan magyart, aki kiment volna csatlakozni az ISIShez - szóval itt nincs meg az a merítés a beszervezhető emberekből meg az ehhez szükséges szervezet, ami nyugaton, pl. franciáknál, belgáknál, de akár az angoloknál is, durván megvan), mind eredmény szempontjából (mekkorát szól a dolog) nagyon messze vagyunk az optimálistól.

Ha meg neked a "büdzsédből" csak erősen korlátozott mennyiségű támadás jön ki, akkor értelemszerűen törekedni fogsz rá, hogy az minél nagyobbat szóljon.



"Nem lehet hogy az Eb-re gondolnak? "


Az EB adná magát, mint lehetséges célpont, de pont ezért is lesznek durva biztonsági intézkedések. Pl. tuti nagyon nehéz lenne egy stadionba (vagy akár a környékére) bevinni egy bombát, legyen az bármelyik stadion is. Tehát egy magyar-portugál meccs nem lesz lényegében könnyebb célpont, mint mondjuk egy angol-német.

Akkor meg már ha az EB-n szeretnének támadni, akkor már olyan célpontot fognak támadni, ami minél nagyobbat szól.


És nem akarom lesajnálni a magyar válogatottat, de az valószínűleg nem mi, meg a miattunk tömött stadion lesz.

2016. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem valószínű, hiszen már a Párizsi-terrortámadás idején se sikerült bejutniuk a stadionba, pedig akkor még alacsonyabb volt a készültség, mint most vagy az EB idején lesz.
2016. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Bármi lehetséges.

Modjuk szerintem Párizs óta jobban ellenőrzik a stadionokat meccsek idején, szóval nem kell feleslegesen aggódni, valószínűleg semmi nem lesz:)

2016. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem :D
2016. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!