Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek-e olyan személyt aki...

Ismertek-e olyan személyt aki ateista volt és egy tapasztalat által kereszténnyé vált?

Figyelt kérdés
Ha igen és ha tudjátok a történetét,akkor nagyon szivesen elolvasnám! :)
2016. ápr. 15. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ên ateista vagyok és nem, nem akarok újra keresztény lenni.

Amúgy meg mi a gondod azzal, ha valaki ateista? Kismillió téma van, amiről tudtok beszélni, nem kell előjönni a vallással.

Én is ismerek vallásos embereket és kijelentem, hogy velük is el tudok beszélni.

2016. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11es: Nem,nem arrol van szo hogy nem tudnak elbeszelgetni vagy hogy bajom lenne evvel. De ha Istennel valodi kapcsolata van valakinek,az erti mirol beszelek. :)
2016. ápr. 18. 20:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Hagyd magára, ne próbáld őt vallásossá tenni (és a rávezező utat se add meg neki).

Ha nem lesz (újra) Keresztény, az az ő dolga.

2016. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hat igen..tudom hogy nem szabad eroltetni..csak faj nekem,hogy nem hisz.
2016. ápr. 19. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!