Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek megbantom Istent...

Szerintetek megbantom Istent ha ateista fiuhoz megyek felesegul?

Figyelt kérdés
Mar mar felemeszt ez a kerdes..nagyon szeretjuk egymast a parommal,csak nehez ez a dontes. :( Lenne eselyunk hosszutavu boldogsagra ha mindezen kulonbsegek ellenere szeretjuk es tiszteljuk egymast?
2016. ápr. 15. 14:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2016. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egesz pontosan melyik kerdesre nem a valasz? Nem bantanam meg Istent vagy nem lenne eselyunk hosszutavu boldogsagra?
2016. ápr. 15. 15:03
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Senkit se bántanál meg vele. Főleg olyat aki nem is létezik:)
2016. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 J Lukenem válasza:
64%
ha isten haragudna a parodra, mert nem hisz benne, akkor nem hagyna eletben. o szeret, feltétel nélkül! es Ennyi. pont.
2016. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem bántod meg!
2016. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak kell eldontened, hogy miben hiszel.

Hosszutavon akkor van a sraccal eselyetek, ha meg tudsz azzal bekelni, hogy a ferjed ateista. Ha benned megmarad a ketely, hogy de 'nem lehet, hogy ezzel bunt kovettem el?', akkor az valoszinuleg vegig emeszteni fog, igy meg eselytelen hosszutavon a normalis kapcsolat.


innentol kezdve meg - szerintem - nem szabadna mas tanacsara hallgatnod, hiszen az, hogy neked legbelul vannak-e ketelyeid ezzel kapcsolatban, az nem fog mas tanacsara megvaltozni - max egy ideig el tudod nyomni a sajat meggyozodesedet azzal az onigazolassal, hogy de az a nevtelen ismeretlen is megmondta a netrol...

2016. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem több boldogságot kaphatsz tőle ha ez a téma nem lesz téma köztetek túl sokat es ha nem Istentől vársz boldogságot hanem a szerelemről

Képes lennel nélküle élni ha valaki azt mondja isten most biztosan haragszik? Valamennyire en is hívő vagyok de egyszer élünk ..:)

2016. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Papi Gonzales ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg a parodat mit gondol errol
2016. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Hala Istennek a parom nagyon tisztel engem es azt is hogy hiszek.Vegul dontottem es vele maradok,hiszen Isten ot is szereti vegtelenul es persze en is! :)
2016. ápr. 18. 08:31
 10/22 anonim ***** válasza:
Istent nem bántod, hanem magadnak és a párodnak teszel rosszat. Ha keresztény hívő vagy, akkor el kell fogadnod, hogy a felemás iga nem áldott. Néhány év házasság után derül ki miért, van ahol már előbb.
2016. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!