Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki volt eddig a legellenszenve...

Ki volt eddig a legellenszenvesebb ember, akivel találkoztatok, miért és mit követett el?

Figyelt kérdés
Olyanról beszéljetek, akit legszívesebben megfolytanátok :)

2014. jan. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc!



Hogy mit követett el?


Nincs annyi adatkapacitása a szervernek ha felsorolnám.

2014. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkatárs, aki lefele tapos, felfele nyal. Hiába álltam/állok felette, nem szeretem az ilyen embert. Nem, nem kívánom a halálát, csak ellenszenves tulajdonságnak tartom.
2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég birka türelmem van, ha valaki felidegesít, annak elég súlyos oka szokott lenni. Ilyenkor feltüzel, és robbannék, kipuffogom magam, aztán el is felejtem úgy ahogy volt. Nem tudok olyan személyt mondani most.
2014. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam,mindig mindenkibe beleköt,okoskodik és egy undorító alak.Mintha nem is lenne semmi lelkiismerete,meg sem tudom számolni,hány embert készített ki,vannak akik sulit is váltottak miatta.
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A volt tornatanárom...
2014. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lol nekem is
2020. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!