Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valahol azt hallottam hogy a...

Valahol azt hallottam hogy a háborúkban a katonák 80% (nem tudom pontosan, jelentős százaléka) szándékosan elhibázza a lövéseket. Szerintetek ennek mennyi a valóság alapja?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Mint minden ellenőrizhetetlen kijelentésnek: akármennyi.
2016. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet pontosan megmondani, de szerintem senki sem lő le szívesen egy másik embert, csak az, aki elmebeteg.
2016. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Trafó1 ***** válasza:
95%
Szerintem meg nem igaz, én mindenkit lelőnék a ki a másik oldalon van, már csak azért, hogy növeljem a saját életben maradásom esélyét.
2016. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Monnyuk a háború nem céllövölde. A mesterlövész kivételével senki nem lő egyes személyre, így a kijelenés eleve hülyeség.
2016. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez nagyon dicseretes, csak akkor van egy kis gond, ha az ellen nem ismeri ezt a humanus hadviselesi format. De adott esetben a jelenlegi europai vezetokbol kinezem, hogy szorgalmaznak ezt a tolerancia jegyeben.
2016. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4. Hat akkor mire lonek? Agyaggalambra?
2016. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Butaság.

Ahogy fent is leírták, már csak azért is oda célzol, hogy a másik ne tudjun lőni, (és Te ne halj meg (olyan hamar).)

2016. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4. Hat akkor mire lonek? Agyaggalambra?
2016. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Levegőbe. Hogy az ellenség ne tudjon kijönni a lövészárokból. Meg tömegbe, ha mégis kijött. A sötétbe bele, mer nem jött ki, de azt hisszük. Meg ilyesmi...
2016. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Baromság, az ember ha akár embert akár állatot kell megölnie tárgyiasìt, vagyis nem emberre lő hanem cèlpontra. Ezenkìvül a kikèpzès is azt gyakoroltatja, hogy hajtsd vègre a parancsot gondolkodás nèlkül. Az persze hogy elhibázza más kèrdès, az lehet 80 százalèk.
2016. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!