Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó ha valaki katonának...

Miért jó ha valaki katonának készül?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, aki katonának megy majd, érettségi után. A lányok meg imádják emiatt. Én tegnap megmondtam a véleményem egy lánynak, mikor szóbakerült, hogy én inkább az életet és a családot választom majd és semmi pénzért nem mennék katonának, erre azt felelte a csaj, hogy b**zari, gyáva alak vagyok. Miért jó ez a katonásdi, miért vannak oda érte? Aztán mikor agyonlövik, akkor mi lesz a családjával, erre nem gondolnak?

2016. máj. 11. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak senkit agyonlőni:DD ha valaki hivatásos katona az azt jelenti hogy benne van a seregbe de ne úgy képzeld el hogy ő most mekkora tengerészgyalogos meg dzsungelharcos lesz. Neki is lehet családja csak valamikor el kell menni ide-oda gyakorlatozni vagy esetleg olyan helyzetekben mint most pl kirendelhetik a határhoz. El lehet menni a Közel-Keletre is egy évre vagy bárhová békefenntartónak, ahol nagyobb a rizikó de ott se nagy az életveszély. Az egyik edzőtársam katona és ő is amugy itthon van néha van olyan hogy el kell mennie egy másik városba gyakorlatra, ősszel kirendelték egy hétre a határhoz meg volt kint fél évet Szíriában. Ott se volt annyira bajba mert a mi katonáink igazaból csak segédkeznek és az amerikaiak harcolnak( inkább bombázóval és repülővel mint emberekkel) Meg igazaból ezeket az utakat jól meg is fizetik nekik
2016. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Féltékeny vagy a figyelemre amit kap, ezért picsogtál egy kicsit és leoltottak, aztán még ezt ki is írod ide?
2016. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos hát azért egy katona nem azt csinálja amit te itt most elképzeltél, másrészt viszont baromira érdekelne, hogy hány évesek vagytok. 10 éves kor fölött már nagyon le kéne tojni, hogy a másikból mi lesz "ha nagy lesz".
2016. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!