Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenek az emberi kapcsolatok?

Ilyenek az emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Egyik barátom suliba beszél egy csajról hogy milyen csúnya meg ilyen amolyan...

Látom facebookon lájkolgatja, születésnapján ír neki üzit.

Tehát azt nem értem hogy hogy van annyi a másik emberben hogy pl.: nyilvánosan kibeszéli őt hazugságokat mond róla és terjeszt róla Facebookon meg teljesen más megy ez nagyon fura nekem...



2016. máj. 15. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2016. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen. Ha vkivel bajom van akkor nem is foglalkozom vele.
2016. máj. 15. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így.
2016. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy látom mindenhol ott vagy:DD

pl.: az ilyen Hitvallásokban.

De mért ez a neved?:D

2016. máj. 15. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Többféle válasz lehet a kérdésre:))

Pl. az emberi kapcsolatok nem fekete-fehérek. Sosem figyelnék rá, vagy vennék számításba egy csúnya és jellegtelen személyiségű embert.


Szóval talán a csaj személyiségén van valami, amiért vonzódik hozzá, de közben zavarja a kinézete, stb.


Olyan emberekről nem szoktam beszélni, akik egyáltalán nem érdekelnek, semmit mondóak számomra. Olyanokról viszont igen, akik kezdetben jelentettek valamit, de kiszúrtam rajtuk valami zavaró hibát.

Biztos vagyok benne, hogy volt köztük valamilyen kapcsolat/barátság stb., és azért is zavarja a személye, mert valami köze van hozzá.

Csupán egy vadidegenről nem kezdesz el beszélni, vagy foglalkozni vele.


Vagy pl. ha nem is a személyiségéért, viselkedésért akadok kell egy emberek, gyakran olyan is van, hogy a kedvessége, figyelmessége, "szeretete" miatt barátkozik valakivel, főképp azért mert nem kapja meg máshol azt a figyelmességet. Pl. a lánnyal a kedvessége miatt barátkozik.

De ebben az esetben a lány is buta, hogyha hagyja magát kihasználtatni.

Aki kihasználja, annak természetes ez az ellentmondásos kifejezés, de ha talál valódi kapcsolatokat, olyan emberekkel, akikről nincs rossz véleménnyel, akkor leszáll a lányról, vagy bármilyen kétszínű kapcsolatáról.

2016. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
személyiségéért, viselkedésért akadok fenn* (auto-correct, vagy nem tudom:))
2016. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!