Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha bemegyek egy utazási...

Ha bemegyek egy utazási irodába, hogy ott szeretném eltölteni a szakmai gyakorlatomat kit keressek, mit kell mondani? Vinni kell önéletrajzot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkeresed az iroda vezetőjét és elmondod mi járatban vagy a többit ő elmondja neked. Nem kell önéletrajz.
2010. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha bemegyek, egyből azt gondolják majd, hgoy utazni akarok. Mit mondjak utána, totál nem tudom, hogy mit kéne mondani.
2010. ápr. 9. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok! X.Y.-nak hívnak, a X.Y. Egyetem xy szakán vagyok végzős hallgató és a kötelező x hónapos gyakorlatomat szeretném önöknél eltölteni. Esetleg tudna segíteni, hogy kihez fordulhatok ezügyben?
2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te Úr isten hogy a fenébe érettségiztél le és jársz egyetemre ha még a legelemibb dolgokkal sem vagy tisztában? Nem tanított meg rá anyád?
2010. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne bántsad!Az legtöbb iskolában tanulni tanítják a gyereket, nem az életre!De még megtanulhatja!
2010. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én 3 hétig jártam személyesen állást keresni,de mindenhol azt kaptam,hogy emailben küldjem el az önéletrajzomat,tehát szerintem nem érdemes személyesen próbálkozni.
2010. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi,ez kicsit félreérthető volt,nem állást,hanem én is szakmai gyakot kerestem:)
2010. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!