Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önéletrajzot emailben, vagy...

Önéletrajzot emailben, vagy személyesen kell beadni?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha hülyeséget kérdeztem, de most először kéne állást keresnem, és nem igazán tudom, hogy működik. 20 éves lány vagyok. :$

Igazából azt sem tudom, hogy jó helyre írtam e a kérdést. Nem találtam jobb kategóriát neki :)

Köszi a választ előre is!


2010. aug. 10. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Attól függ a munkáltató hogy kéri? Van ahol személyes találkozóra kell menned, de van ahol elég egy e-mailt küldened.
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha email-címet látsz a hírdetésben akkor emailben, ha rendes címet, akkor levélben. Nem bonyolult. Ha egy cégnek úgy akarsz önéletrajzot küldeni hogy nincs meghírdetve állás, én emailben küldeném el. Én 21éves vagyok, 2hónapja rendre írom az önéletrajzokat, választ sem nagyon kapok. Szóval te is készülj valami hasonlóra, de ne add fel!:)
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az van az e-mail címben, hogy idekulddazoneletrajzod@t-online.hu, akkor szerintem ne akard bevinni a hozzád legközelebbi T-online ügyfélszolgálatra...
2010. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!