Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az első alkalom egy...

Milyen az első alkalom egy nudista strandon? 20/L

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Kínos.
2016. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert nagyon szeretnék elmenni,de még nem találtam olyan barátnőt aki velem tartana:)Én nem vagyok szégyellős.
2016. máj. 24. 13:06
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én csak annyit tanácsolnék, hogy ne menj egyedül és csak a törölköződre ülj.
2016. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 24. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
A zuhanyozóban ne hajolj le a leesett szappanért.
2016. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán mehetsz egyedül. Ha rendes nudista strandra mész nem pedig olyan helyre ami csak egy random vízpart és tele van kukkolóval (pl Omszki, Lupa) akkor nem érhet baj. Max annyi történik, hogy megnéznek ha attraktív vagy, de ez egy rendes strandon is megtörténik, és a nudisták is ugyanúgy emberek :) De ne félj, olyan nem lesz hogy valaki teljesen rádszáll. Vagy ha igen, kidobják az illetőt.

Én igaz fiú vagyok, de én is egyedül voltam csak eddig (2 alkalom, de tervezek többet!). Ha nyitott vagy és lesz szimpatikus korodbeli akkor tudsz ismerkedni is, ha meg nem szeretnél akkor sem fognak kinézni hogy társaság nélkül vagy.

Egyébként nagyon fura lesz az első alkalom. Nem tudom voltál - e már meztelen kertben, lakásban vagy más helyeken, de ha igen, akkor furi lesz hogy körülötted mindenki meztelen :D Lehet zavarban leszel,de ez egy - két óra után elmúlik majd. Ettől eltekintve pedig kellemes lesz, és jó új érzés.

F/19

2016. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Egy fél óra altaa megszokod hogy meztelenek az emberek, utána olyan mint egy rendes strandon. Eljössz hétvégén ? 35F
2016. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ne ijeszd már el szegényt. Épp az ilyen nyomulósok miatt van kevés fiatal nudistrandokon.

20 évesen szerinted lenne kedve egy 35 éves faszival nudizni először?! Még korabeli fiúval is nagyon fura érzés lenne neki.

2016. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ijesztegetni nem akarom, csak egy kérdés volt. Nem akarok tőle semmit. Balatonberényben nyílt nap lesz 06.18-19-én, várunk kezdőket, érdeklődőket is akik kíváncsiak milyen meztelenül élvezni a nyarat.

[link]

2016. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

először 1 kicsit fura volt úgy 5 percig, de mivel nem vagyok szégyenlős, meg nekem ez az alap ezért nagyon jó volt :)

25/L

2016. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!