Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kpopperek! Ti mit gondoltok...

Kpopperek! Ti mit gondoltok erről a bts lázról?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje csak azt látom hogy mindenkinek a bts lett a kedvence és álltalában a nagytöbbségnek Jungkook a biasa...Olyat is láttam aki már a kedvenc bandából hagyja ki az exot bigbanget stb. Férre értés ne essék nekem nincs bajom a bts-el sőt én is szeretem őket de engem kicsit zavar hogy ilyen tömegbanda lett és a mostani kpopperek a rendes eredeti igazi kpop bandákat már nem is hallgatják...Alig van már valaki akinek nem btses az ubja a shinee vagy super junior már szóba se jöhet. Csak én vagyok ezzel így?

2016. jún. 9. 16:44
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%

Hu, ez a magyar kpopper felhozatal de gyatra. :)

Azért híresek, mert tehetségesek, eredetiek, szókimondók.

A szövegeket ők írják, a dalokat is, Suga producerként tevékenykedik, Rap Monsterék nem átlag kpop rapperek, a három táncos kiemelkedő, egyszerűen egyik fiú sem hétköznapi.

Nem kell rosszindulatúan reagálni, mert nem a te kedvenced a leghíresebb. A SuJu, BIGBANG, SHINee még mindig tarol. Viszont jön az új generáció. :)

2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a BTS-t is de nem ők a kedvenc bandám. Nekem pl. a kedvenc bandám a Bigbang és még mindig ők a legnépszerűbb Kpop boyband, megérdemelten. (Persze nem azért a kedvenc bandám mert a legnépszerűbb,az első banda amit megismertem és nem is találtam náluk azóta sem jobbat!)

Egyébként a 2. legnépszerűbb fiúbanda elvileg az EXO és a SUJU meg a Shinee még mindig tarol! (Egyébként azt én nem mondanám hogy a Shinee már kezd kiöregedni, biztos hogy még van jó pár évük! Taemin még csak 22 éves és a legidősebb tag is "csak" 26!)

Shukami veled még veszekednék az EXO-ról de most hagyjuk, nem ez a téma.


Most épp a BTS lett ilyen népszerű....legközelebb majd egy másik banda lesz!


Egyébként szerintem azért az igazi "Kpoppereknek" (a Kpop fan kifejezést jobban szeretem) nem a BTS a kedvence mert náluk azért jobb bandák is vannak....de ez az én véleményem.

2016. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyébként egy kicsit engem is idegesít hogy folyamatosan BTS, BTS ,BTS.....
2016. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
32%

Én imádom a BTS-t. Szerintem nagyon-nagyon jó számaik vannak, helyesek, aranyosak, és ahhhh😍 Jungkook és V a biasom.

Másik nagy kedvencem a Bigbang. Őket sosem felejtem el. Általuk ismerhettem meg a k-popot,még 2 éve😃 Biasom Daesung és T.O.P 😍😍😍

Csak ezt a két bandát hallgatom, és többet nem is akarok😃

15/L

2016. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

#12

Szerintem azért ez túlzás hogy : "igazi "Kpoppereknek" (a Kpop fan kifejezést jobban szeretem) nem a BTS a kedvence mert náluk azért jobb bandák is vannak"

Miért ne lenne igazi kpop fan valaki azért mert a BTS a kedvence? Ez elég fuck logic...

2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#15


Úgy értettem hogy pl. valakinek aki nagyon sok bandát ismer (és valószínűleg nem a BTS-t ismerte meg legelőször) nem hinném hogy a BTS a kedvence. De persze igazad lehet, talán a BTS ragadta meg és kész, ettől még lehet igazi Kpopper....

2016. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Néha én is húzom a hajamat h mi ez a BTS láz de megvan az oka. Fiatalok, jó a zenéjük, ráadásul a dalszöveget is ők írják. Engem a táncaik koreográfiája fogott meg. De fiú bandák közül az első nálam a BIGBANG volt mindig is, az EXOval meg csak ismerkedem még.
2016. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Az én keddvencem Az EXO. Előtuk nagyon szeretem a BTS-t, vicesek voltak es aranyosak, de jobban megszeretem az EXO-t. Es a barátnőm is igy járt, BTS BTS, (eközbn ő is szerette Az EXO-t ) es át ment ő is inkább EXO-hoz.. nem ők Az első bandáink. Én igazság szerint minden bandát szeretek. mindegyikböl meg va m a saját kedvencem , akit egy videóban jobban figyelek xd. de attól a végsö kedvencem Az EXO
2016. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én többnyire csak lant bandákat hallgatok Kpop téren, de a Bts-t még én is szeretem. Egyszerűen jó a zenéjük, egyedibb és különlegesebb.
2016. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Elnézést, *lány bandákat
2016. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!