Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kpopperek! Ti mit gondoltok...

Kpopperek! Ti mit gondoltok erről a bts lázról?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje csak azt látom hogy mindenkinek a bts lett a kedvence és álltalában a nagytöbbségnek Jungkook a biasa...Olyat is láttam aki már a kedvenc bandából hagyja ki az exot bigbanget stb. Férre értés ne essék nekem nincs bajom a bts-el sőt én is szeretem őket de engem kicsit zavar hogy ilyen tömegbanda lett és a mostani kpopperek a rendes eredeti igazi kpop bandákat már nem is hallgatják...Alig van már valaki akinek nem btses az ubja a shinee vagy super junior már szóba se jöhet. Csak én vagyok ezzel így?

2016. jún. 9. 16:44
1 2 3
 21/30 Martinax3 válasza:
100%
Mivel ennyien írtak, én is írok, nem érdekelve, hogy kinek mi nem tetszik abban, amit írok:"D. Szóval; mivel a BTS-nek jó számaik vannak, helyesek a tagok, így természetesen el is jutottak Magyarországra. Attól, hogy híresebbek másoknál, nem kéne felháborodni, hisz ők is egyszerű bandaként kezdték, kemény munkával jutottak el oda, ahol most vannak. Igen, sok lány rajongójuk van, de fiúk is hallgatják őket. "..a mostani kpopperek a rendes eredeti kpop bandákat már nem is hallgatják..." Véleményem szerint, ha az "eredetit" nem hallgatják, (nem igazán tudom miért nem eredeti a BTS de m1:"D) annak is oka van. Ahogy telnek az évek, úgy bandákat fedeznek el, így a "régebbi" bandák egyre jobban felejtődnek. Ne értsetek félre, én is szeretem a SHINee-t és a többi bandát is, de a BTS tényleg kemény munkával, gyakorlással lettek híresek, nem csoda, hogy BTS láz van..:'D
2016. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mindenhol ez van nem csak Kpop téren.

Ariana Grande sokkal népzerűbb, mint Britney vagy Christna Augilera pedig mekkora sztárok voltak anno...még mindig vannak rajongóik, de mindenki egyre inkább érdeklődik az új tehetségek iránt az adott műfajban.


Ez így természetes. BigBang, SHINee persze jó bandák ettől függetlenül, de idővel előkerülnek új tehetségek akik egyre több rajongót szereznek tekintettel arra, hogy az egész Kpop iparnak több rajongója van most, mint pl 5 éve.

2016. júl. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem idegesít. Szeretem a BTS-t de engem idegesít hogy már mindenkinek a BTS a kedvence. Majdnem az összes kpoppos ismerősömnek a BTS a kedvenc bandája. Nem értem hogy miért. Jó banda persze és én is szeretem őket de ennyire azért nem.

Oké fiatalok...és? Vannak más fiatal bandák és mégsem ennyire felkapottak. Pl.: ott van a Got7. Oké ők is híresek lettek de nem minden csapból ők folynak.

Én csak azt mondom hogy nézzetek más bandákat is...higyétek el vannak még a BTS-nél jobb bandák is.


(Bocs ha megbántottam valakit én is BTS fan vagyok csak más bandákat jobban szeretek szóval PEACE :D )

2016. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%

#21- el tisztára egyetértek

A srácok nagyon sokat gyakorolnak, tehetségesek, a dalaiknak értelmük van, a koreában lévő társadalmi problémákról énekelnek (persze becsúsznak szerelmes számok, mint mindenkinél)

Vegyük például a Fire-t : arról szól, hogy nem kell a legjobbnak lenned, úgy is teljes az életed és hogy mindenki hibázik. Ez nem csak a koreai fiataloknak ad erőt,hanem nekünk is. Olyan világban élünk ahol már mindennek meg kell felelni, és ha nem akkor pá-pá van.

Vagy ottvan még a baepsae, a Young forever, N.O , Tears of school és még sorolhatnám. Nem mellesleg elképesztően táncolnak ( Rap Monster, Jin <3 ) és a koreók is mindig on point-on vannak.

Értem, hogy nem lehet mindenkinek a kedvence ès elég idegesítő, amikor az A.R.M.Y-t szidják más dalok alatt, de attól még értékeljétek azt az erőfeszítést amit tesznek értünk! Jogosan vannak hypolva!

2016. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

Szerintem amúgy annyira nem újjak. 2013-ban debütáltak. Persze nem egy kalap alá vehető ilyen szempontból a BigBang-gel vagy a SHINee-val. De azért mégsem olyan mint az Ikon vagy a Seventeen, akik 2015-ben debütáltak (félre értés ne essék, imádom a másik kettőt is :) )

2016. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

#23 - egyetértek.


Szeretem a fiúkat, de utálom, hogy mindenhonnan ők folynak. És a legtöbb rajongó olyan idegtépő...

2016. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyáltalán nem tetszik a zenéjük, így meglehetősen értetlenül állok a jelenség előtt.

Engem az "előző generáció" nagyon megragadott, DBSK/TVXQ&JYJ, BoA, Big Bang, U-Kiss, SuJu, SHINee... A "mostani" bandák közül legutoljára a B.A.P.-ért tudtam lelkesedni, a többiek valahogy nem mozgatnak meg. Elismerem a munkájukat, mert bizonyára kidolgozzák a belüket is, de nem értem, miért ilyen felkapottak.

Persze ez csak az én kétcentesem. (20/L)

2016. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is az igazság hogy mint minden más téren,az újabb bandák felkapottabbak,a régiek sokak számára "elkopnak",de azért így is megmarad az igazi rajongótáboruk.

Egyébként szerintem abszolút megérdemli a Bts,én is szeretem őket,bár az Exo a kedvencem.

2016. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Különleges tagok,más más tehetségekkel,szexi külső,jó hang

ennyi a nagy titok

Persze ugyanez elmondható a BIGBANG-ről,SHINee,Super Junior is,de most ez a felkapott,hiphop stilusuk miatt meg hát a sok tini a külsőjük miatt szereti őket,meg az odavágós és hogy is mondjam "szleng menő flegma"dalszövegeik miatt.

Egyszer a BTS is lejár,nem sértésből,tényleg,egyszer minden hosszú utnak vége van.

Abban nem értek veled egyet,hogy "rendes eredeti igazi kpop banda",már a BTS miért ne lenne eredeti?senkit nem copyznak,igazán egyediek,nem értem mi a probláma.

2018. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Azért mert olyan hatással bírnak a dalszövegeiken keresztül az emberekre hogy az valami ámulatba ejtő.

Meg hát sokat oda dobtak hogy ilyenek legyenek,sok mindenen keresztül mentek ez a 7 tag,már más rég feladta volna.SZERINTEM MEGÉRDEMLIK!

2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!