Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Bódi Guszti azt nyilatkozta, ha külföldön fellépnek, akkor a magyar kultúrát népszerüsítik és cigányzenét játszanak?

Figyelt kérdés
Megdöbbentem ezen a kijelentésén. Ezután jogosan gondolják a külföldiek, hogy Magyarországon cigányok élnek.
2016. jún. 13. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
így van, magyarországon élnek cigányok!
2016. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Cigányok,és magyarok egyben. Ne akadj fent ezen. Én egy rác/ szerb faluban élek,itt is mindenki magyarnak vallja magát. Bennem meg székely-szerb-magyar vér is folyik,én is magyarnak vallom magam. Szerinted van ma színtiszta magyar?

Amúgy meg,ha hallgatsz cigányzenét,más a magyar cigányzene,egész más a szerb,v.román cigányzene.

2016. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi cigányok is ugyanúgy magyarok vagyunk mint ti. Annyi különbséggel, hogy mi tagjai vagyunk a cigány etnikumnak. Magyarországon pedig tényleg élnek cigányok úgyhogy teljesen jól fogják gondolni a külföldiek.
2016. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kimegy külföldre és teszem azt rock zenét játszik, akkor is a magyar kultúrát népszerűsíti, legalábbis egy részét. És akkor azon is megdöbbennél, mert a végén még a külföldiek azt hiszik, hogy élnek rockerek az országban?

Szerintem nincs ebben semmi rossz.

2016. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!