Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom bejelentette hogy itt...

Lányom bejelentette hogy itt alszik a barátja 1 hónapja vannak együtt) lányom szűz. (18 éves) stb Nem túl korai? Nem akarok bele szólni isten ments. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 45N
2011. okt. 17. 20:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem korai. 30/L
2011. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Gondolod te hogy szüz. De mondjuk tudnod sem kell róla.


De 18 évesen már szerintem nem korai. esetleg azt szögezd le hogy ne átjáró ház legyen a lakásotok és ne minden hónapban mást vigyen fel.

De szerintem illik néha a fiunak elötte pár alkalommal látogatóba menni.

2011. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen már nem. Mondom ezt én, aki jóval később vesztette el. Mégis úgy gondolom, h 18 évesen már van annyi esze, h tudja mit csinál.
2011. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Végül is már felnőtt. És az is lehet, hogy nem akarnak szexelni. Ha meg igen, akkor inkább tegyék ágyban, nyugodt körülmények között, mint mondjuk egy parkban. Végül is nem kislány már, gondolom nem is szűz, akkor egyáltalán nem korai.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudhatom, hogy szülőként mennyire nehéz lehet ez, de biztosan belegondoltál, mennyire korrekt a lányod: bejelentette, szólt előre... s nem valami szórakozóhely budijában történnek meg a dolgok.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem korai...sőőőt a mai világban majdhogynem késői. Semmiképp ne tiltsd meg neki, hogy együtt aludjon a fiúval. Lehet nem is lesz szex, csak alszanak majd. Nekem is úgy volt, először tényleg csak aludtunk a fiúmmal.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%

Azt gondolom, hogy a te lakásod, és te döntöd el, mikor ki alszik ott.

Ezen kívül a te gyereked, és te fogod viselni a következményeit, ha netán születik egy unokád. Nem ők fogják felnevelni.

Egy hónap még elég jónak mondható, mások ennyi idősen már fűvel-fával, és három nap után túlesnek az egész Káma Szútrán.


Védekezésre kérdezz rá, ha kell, vegyetek gumit, és még mindig jobb, ha nálatok, és tudod, hogy biztonságban van, mintha valahol egy kocsiban. Abban is biztos lehetsz, hogy a fiú nem fog vele erőszakoskodni, ha mégsem áll készen, nem lesz semmi baj.


Nem egy 14 éves kislány, aki két nap után odadobja magát az első jöttmentnek.

2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
18 évesen már nem korai. Pozitív, hogy még szűz. És tök jó, hogy ott történhet meg a dolog, ahol a legnagyobb biztonságban van. Én 21 voltam, mikor elvesztettem, 3 hét után együtt aludtam a sráccal (mellesleg a mai napig vele vagyok:D 28 éves vagyok), akkor még ő próbálkozott, de nem engedtem, következő héten már én kezdeményeztem. Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem biztos, hogy történik is valami, attól, hogy együtt alszanak.
2011. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem korai.És jobb,ha nálatok vannak,mint egy padon a ligetben.Te mikor is vesztetted el?

Örülj,hogy megbeszéli Veled,ezek szerint jól nevelted.És számít a támogatásodra.

2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy nem akarsz beleszólni? A te házad. Lányodnak nem bejelentenie kellett volna, hanem engedélyt kérni. Ha megengeded, hogy ott aludjon a srác, akkor viszont mindenképpen kopogj, mielőtt bemész a szobába. :-)
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!