Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell gyűlölni engem mer...

Blackfox99 kérdése:

Miért kell gyűlölni engem mer cigány vagyok?

Figyelt kérdés
soha büdös életbe nem loptam el egy szeget, soha nem bántottam senkit idegeneknek is segítettem ahol csak tudtam, normális embernek érzem magam de már nem merek nézni cigányokról szóló dolgokat a neten mert mindenki kutyához vagy állathoz vagy hasonlítanak, azt bezzeg mérnem mondják hogy hány csecsemőt dobnak a a kukába vagy más helyre ? vagy a pedofil eseteket vagy a milliókat sikasztó és az adófizetők pénzét elherdáló politikusokról ? életem során számtalanszor kaptam diszkriminációt és gyűlöletet magyaroktól de sose csináltam azt amit ti csináltok, suliba is gárdista osztálytársam állandóan szekált hogy gázkamrába velem meg büdös cigány kutya , pedig egy rossz szót soha nem szóltam neki, voltak és vannak magyar barátaim de ez már undorító ... és nekem ne mondja 99% meg 1 % arányt mer ez baromság akkor énis mondhatnék pár dolgot, úgy érzem magam mintha egy sötét nyilas korszakba élnék ahol nem fejlődik semmi , és nincs előre csak hátra.......

2016. jún. 28. 00:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Tánultam a szákmunkásba is dicsák a magyar ó nagy iskolásnak hiszi mogát
2020. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Csak az a helyzet hogy a te fajtád nem egyszer csinált elképesztő lyukat a gyerekek lelkébe

De ha te nem ilyen vagy.

Akkor semmi

De a magyar bűnözők sem lesznek csak ugy azok,nevelésükben történt a dolog

Ha rosszat kapott a világtól a drogokba menekul és kezdődik a baj..

2021. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 jobbikostibi ***** válasza:
100%
ha nem loptal? egy méter drótot se?
2021. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
20%
Imádom amikot a "cigány kultúra másságára" hivatkoznak, mintha lenne cigány kultúra ... :D
2023. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!