Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi jelenti neked a boldogságot...

Mi jelenti neked a boldogságot? Összességében: mitől vagy boldog?

Figyelt kérdés
A boldogtalanság okait is elmondhatjátok, hátha jutunk közösen valamire.
2010. ápr. 14. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem létezik. Ha mégis, akkor egészséges, kiegyensúlyozott, harmonikus élet.

Nálam apró örömök keltette, emelkedett hangulat, ami gyorsan tovaszáll.

2010. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sorrendiség NINCS, mindegyik tényező egyformán fontos, csak leírtam, ahogy eszembe jutottak:


- Olyan munka, ami érdekel is, szeretem és szívesen csinálom, és megélhetek belőle, plusz jut némi extrára is.

- Szabadidő, amiben pihenhetek, vagy épp a kedvenc elfoglaltságaimnak hódolhatok.

- Szerető család.

- Egészség.

2010. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10.37-es beelőzött, én ugyanezt írtam volna. :)
2010. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól vagyok boldog, amikor szabadidőmben a teraszunkat szépítgetem. Saját magam festettem be minden balkon ládát,kaspót, és az tele van lila árvácskákkal, színes muskátlikkal. A madáretetőt is befestettem, és rácsíptettem egy aranyos kis madárkát, olyan mintha élne. Na én ettől vagyok boldog!
2010. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző voltam. A boldogtalanságom oka, az egészségi állapotom, amit bizony nem lehet orvosolni, csak karbantartani.
2010. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagyok boldog,ha megfelelően gondolkodom.Nem esek túlzásokba,nem képzelek be nem létező dolgokat,az esetleges nehézségeket képes vagyok humorral fogadni,fejlődésnek venni.Ha ez mégsem sikerülne:boldog vagyok,ha a természet illatait érezhetem,ha egy fát nézhetek,ha esik az eső...
2010. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én akkor vagyok boldog, ha valakit boldoggá teszek. Pl.: segítek egy rászorulón, vagy támogatom a családomat, sütök a páromnak valami finomat, esetleg veszek a tesómnak egy kis apróságot és látom az arcukon, hogy jól esik nekik a segítség, a törődés / örülnek az ajándéknak.

A pszichológus szerint ez nem normális, mert inkább magammal kellene törődnöm.

2010. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És boldogtalan vagyok,ha félek valamitől.(Tehát ha nem gondolkodom helyesen)Meg akkor is,ha nem bírok visszaállni a helyes gondolkodásra:)
2010. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha mindig azt csinálhatom, amit szeretek és azokkal, akiket szeretek... pl boldog vagyok, ha elmegyek a párommal moziba vagy kirándulni vagy lovagolni, vagy ha a családommal nyaralni, szallonát sütni, stb.
2010. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor vagyok boldog ha a saját dolgaimmal foglalkozhatok, illetve ha rendesen végzem a munkám és megvan az eredménye.
2010. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!