Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok beszélni a...

Fiúk! Ti szoktatok beszélni a haverokkal arról, hogy mit csinálsz a barátnőddel kettesben?

Figyelt kérdés

Dicsekedni,sikerélmények(többször elmegy a csaj) v hasonlók.Részletesen is el szoktátok mesélni? v csak "Jót b*sztunk tnap" kategóriában.?

Gondolom ez korosztály függő is.Ezért életkort is kérnék a válaszhoz.:)

Ez nektek mennyire a privát dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 14. 20:59
 1/8 anonim válasza:
Én csak a legjobb haverokkal dumálom meg, de velük az egész apró részleteket is. 18/F
2010. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem szoktam kitárulkozni,dicsekvésből mesélni.ha bekérdeznek akkor is csak a konkrét kérdésre adok rövid választ.ha elmesélem mi történt szerintem jobb nem lessz semmi.
2010. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
utolso 23/ff
2010. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

várom a továbbiakat..;)

2010. ápr. 14. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szoktam mással erről beszélni,ez magánügy ,csak rám és a barátnőmre tartozik. 21/f
2010. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt régen olyan barátom,aki zavarbaejtő sőt megalázó módon kocsmaasztal-témát csinált az ilyen dolgokból,ráadásul úgy,hogy ott ültem mellette. Már a srácnak volt szar (az én haverom) akit így akart "szórakoztatni". Akkor még fiatal és tapasztalatlan voltam, ma már ilyet nem lehetne velem megcsinálni.


Mostani barátommal (20 éves) direkt megbeszéltük, hogy részletekbe senkit nem avatunk be, annyit mondunk el, ha kérdeznek minket, hogy nagyon jó egymással. Persze nem tudom ellenőrizni, de szerintem betartja.


Sok fiúnak természetes, hogy haverokkal ilyet megbeszél, de ha külön megkéred, hogy ne tegye, akkor ha szeret, tisztel, valószínűleg betartja. Végülis ez magánügy, és az ágyban ketten fekszenek jó esetben,nem hárman, négyen,öten :)

2010. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Max. ha ismerős kérdezi, hogy mit csináltunk tegnap, miért nem vettem fel a telefont akkor annyit mondok "b.sztunk". De nem többet. Nem szoktam senkivel megbeszélni ezeket a dolgokat, ismerőssel/haverral, baráttal sem.

21/f

2010. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a legjobb haverommal simán megosztom az apróbb részeket ha a téma arra terelődik, de ehhez mély barátság kell és nem haveri szint. Nyílvánosan nem szoktam szexről beszélni a spanokkal. Ez magánügy. Azonkívül a csajom sem örülne ha tudná hogy Ő a téma. 28 f
2012. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!