Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsiek! Hol tudnék Pécsett...

Pécsiek! Hol tudnék Pécsett elektromos cigihez - és akár, ha lehet, belevaló nikotinhoz - jutni, venni? Barátomnak szeretném születésnapomra.

Figyelt kérdés

Én magam nem cigizek egyáltalán, utálom is. Barátom viszont sajnos igen, ebben egy makacs szamárként viselkedik/viselkedett sokszor, aki megérdemelte volna, hogy párszor fenéken-billentsem. Viszont egy ideig használt elektromos cigit, amikor próbált szisztematikusan leszokni. Csakhogy a közepe táján valaki a munkahelyén ellopta az elektromos cigijét, és akkor dacból méginkább visszaszokott a tekercselős szopcsi dohányra.


Emiatt gondoltam, hogy születésnapjára vennék neki egyet. Más már nem jut eszembe, a visszalevő időben nem is fog; ez legalább valamennyire hasznos is talán. Neki is, meg egyébként nekem is, mert amikor nála vagyok, nem fogok utána másfél hétre dohányszagú maradni mindenestül.


A nagy gond az, hogy nagyjából 3 napom van vissza (azaz munkanapokból csak 2), hogy ezt megszerezzem. Egyetlen (azaz csakis egyetlen) ismerősöm/barátom van, akinek van még elektromos cigije s aránylag nagy jártasságot szerzett a témában; Nagy szükségem lett volna rá, hogy segítsen abban is, milyet válasszak, viszont őt most elnyelte a föld : telefonszámát nem tudom és minden netes csatornán elérhetetlen. =(


Mit tudnék ebben a helyzetben csinálni? Pécsett van olyan bolt, ahol árulnak elektromos cigit és esetleg még korrekt módon segítenek is a választásban?

Vagy csak jófogáson van esélye ilyet kifogni az embernek ebben a városban - márha van ilyen?


Előre is köszönöm az időben érkező válaszokat!



// - 2016. Július 9.; szombat - //



2016. júl. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Régebben (még a nemzeti dohányboltos idők előtt) lehetett kapni a ferencesek utcájában. Azt hiszem bűnös èlvezetek kicsiny boltjának hívják a helyet (pici üzlet kirakatban sok külföldi édesség, alkohol, az utca kórház tér felé eső részén) és most nagyjából szemben vele van egy nagy dohánybolt is, ami úgy tudom, a bolt tulajdonosáè. Szerintem ott érdemes érdeklődni. Sajnálom, hogy nem tudtam konkrétabb infoval szolgálni :(
2016. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hátjó... hétfőn rögvest megpróbálok érdeklődni. =(

Azért köszönöm szépen ezt is!

2016. júl. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!