Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A törökök hogyan viszonyulnak...

A törökök hogyan viszonyulnak a nőkhöz?

Figyelt kérdés
nem,nincs török párom. Csak érdekel, hogy a törökök hogyan gondolnak a nőkre. (emberszámba veszik őket vagy csak a női középső miatt tartják őket életben...)
2016. júl. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök más az európai részen a nagyvárosi mentalitás, pl. Isztambulban, mint belső Ázsiában vidéken. Előbbi részen körülbelül olyan viselkedést várnak el a nőktől, és úgy kezelik őket mint 50 éve Európában, utóbbi részeken meg úgy, mint egy viszonylag nyitott iszlám országban, jóval bigottabban mint a legvallásosabb keresztények.
2016. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint elég kisajátítóak. Egyszer randiztam török pasival, másnap már a közös életünket tervezte, és mikor megmondtam neki, hogy nem lesz második randi, azzal fenyegetőzött, hogy megöli magát :D

Egyik barátnőm több török pasival is járt, mindegyik nagyon kisajátító volt. azon kívül, hogy kivétel nélkül mindegyik lecserélte "csinosabbra", mindig megmondták neki, hogy milyen ruhákat hordhat stb.


Kezdetben nagyon sokat bókolnak, hízelegnek, de komoly kapcsolatban soknál kibukik ez az anyuci pici fia effektus, ami a török pasikra eléggé jellemző.

2016. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem torok parom van. Teljesen normalisan viszonyul hozzam. Erdekli, kerdezi a velemenyemet, mindenrol meghallgat, kolcsonosen tiszteljuk egymast, tehat semmi kulonos, aki meg az iszlammal jon az meg nem latott egy atlag torok not. Kevesebb naluk akaratosabb, elkenyezetett noi populaciot latni a foldon, es a hazassagok nagy reszeben bizony a pasi az aki egeszen kemenyen kussoltatva van (gyakran szo szerint). Parom pont ezert unta meg oket, mert nem tervez valaki csondben turo penzes zsakja lenni a hatralevo eleteben. Es ott sajnos sok ferfinak max. ez a sors jut hazassag utan. Jellemzoen idosebb korban a nok azok akik igazi "matronakent" a kesobbiekben is vezetik a csaladot, szoval meg vannak becsulve, viszont azok a lanyok, nok akik nem tudnak viselkedni, azokat nem fogjak emberszamba venni, de ezt ertsd szo szerint. Az ilyen "partigorlokkel" miniszoknyaban meg kisruhacskaban normalis torok ferfi (akivel erdemes kezdeni) nem fog szoba allni, max. megnezi majd orul a parjanak, hogy az nem viselkedik k***vakent idegenek elott (es ebbe a kategoriaba sajnos a lanyok nagy resze beleesik pl. Magyarorszagon is).
2016. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eltérően. A saját, meglehetősen hagyományos társadalmukban a nőkkel még ma is csak házasságban gondolkodhatnak.


A nyugati nők között viszont mindig találnak kellő számú jelentkezőt, akikkel csak úgy "randizgatni" lehet. De őket nem is becsülik még annyira sem, mint a török nőket.

2016. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon változó. Valamelyik biztos alsóbbrendűnek gondolja őket,valamelyik csak szórakozni akar,valamelyik meg normális.

Nekem volt egy magyar barátom,aki meg akarta volna szabni,hogy mit vehetek fel,meg ne beszéljek fiúkkal,ne menjek szórakozni stb..A török barátom meg pl nem ilyen és mindent megenged.:D (nem mintha ez ilyen engedély alapon műkődne)

2016. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!