Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írna valaki egy kis mesét?

Írna valaki egy kis mesét?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki, imádtam a Cooper Sólyomszem sorozatát, olvastam többször, angolul is, de elfogyott.

Lenne olyan nagylelkű valaki, hogy ír nekem egy pici történetet a főszereplővel..? Vagy ajánlana hasonló könyvet?

Nagyon megköszönném.



2016. júl. 22. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hé, Medve! - kiáltotta dühösen Cooper - Pakolj fel, ezt most lejátsszuk!
2016. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-Hé, te!

Kiáltott a köpcös, a sötétben álldogáló szikár, ballonkabátos árnyékra.

Ám, az, mintha meg sem hallotta volna, tovább ácsorgott az éjjeli lepkék körözte, sárgásan pislákoló utcalámpa alatt.

-Hé, te! Hé!

Kiáltott a köpcös szemtelenül az árnyékra, megint. Az, most már megmozdult, legalábbis így tippelte, mert a fejmagasságban, pirosan izzó szivarvég felé fordult.

-Mit akarsz?

Kérdezte az izzó szivarvég tulajdonosa. Rekedt hangja volt, amely kísértetiesnek tűnt, a kihalt utcán.

-Van egy cigid?

Kérdezte a köpcös, kissé megrettenve, mert az arc, beért a fénybe, ám nem is arc volt, hanem egy beszélő koponya. A sárgás utcalámpa fénye megcsillant, a fehér csonton.

-Persze.

Szólt a koponya. Azzal, ezüst cigarettatartót vett elő a kabátzsebéből. Maj felé nyújtotta.

-Vegyél.

Utasította a koponya köpcösünket. Az, meglepődött, mintha ez a félelmetes alak éppen, rá várt volna.

-Te vagy Cooper? A híres sólyomszemű?

Kérdezte a koponya.

-Igen, én, kösz a cigit, na pá.

Azzal köpcösünk futásnak eredt az erdő irányába...

2016. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)) még még

2#de most olyant, aminek tényleg köze van Sólomyszemhez (Natty Bumppo). J.F.Cooper az író.

Az első jól kezdődött

2016. júl. 23. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!