Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap egy bizalmas dolgot...

Tegnap egy bizalmas dolgot írtam le az egyik volt osztálytársamnak. Nem lett volna szabd. Most kipletykálta mindenkinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek, adjatok nekem tanácsot.


Egy éve járok gimnáziumba. Nagyon rossz osztályba kerültem, egy-két ember kivételével gyűlöltem az összes gyereket. Megbuktattam magam, mivel nem bírtam elviselni, hogy megsértik a becsületemet, zaklatnak és szidalmaznak engem. Ebből lett elegem.


Volt egy lány, akiről azt gondoltam eddig, hogy a barátom és megbízhatok benne. Tévedtem Tegnap este rám írt a facebookon és megkérdezte, hogy a volt osztályomban (amelyikbe ő jár, én is jártam csak megbuktattam magam) kivel volt problémám és mért gyűlöltem őket.

Én meg, mintha egy falnak beszélnék, aki beszélni se tud és megbízhatok benne, elmondtam neki egyesével minden emberről a véleményemet... Leírtam, hogy mert ez egy ku**a volt, ez túl sokat hitt magáról, ennek még élete sincs amivel foglalkozzon, ez azt hiszi, hogy szép meg ilyenek. Nyilván el tudjátok képzelni az üzenetemet. Valóban elég szókimondó vagyok és ugatok, ha valami nem tetszik nekem. Most ráfaragtam. Ez a lány, akiben megbíztam most azoknak az embereknek, akikről írtam visszamondta nekik. Pedig megígértettem vele, hogy nem teszi. Alig telt el egy óra és már három ember rám írt, hogy mit képzelek magamról, ki vagyok én? Az egyik cigány csaj ,,barátja" ilyen igazi cigány pujáró (vagy hogy a franca mondják ezek a szutykok magukról), hogy ,,Cső. Tesóm vagy? Mit képzelsz magadról te magyar g**i"... Na nyilván nem lett volna szabad, hogy leírjam róluk ezeket, főleg nem ennek a lánynak. De most mi lesz, ha ezek még a végén elkapnak és jól összevernek? Összejön mondjuk 5-10 cigánygyerek és balhéznak...


Mit kellene tennem. Kérlek csak akkor írjatok, ha nem kioktatni akartok, hanem segíteni. Köszönöm nektek előre is. :)



2016. júl. 30. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél ? Okulj a hibádból.
2016. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

vegyél fel 10 milla kölcsönt és élvezd az életet

vagy tervezz 2 hónapnál tovább, és kezdj el edzeni edzésterv alapján

2016. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a csajt, vagy beszélj vele facebookon, hogy miért tette ezt és hogy lehetett ilyen. Most már nincs mit tenni igazából.

De mi a francnak buktattad meg magad emiatt? Jesszusom. Írasd át magad másik iskolába.

A csávónak meg ne írj vissza semmit. Vagy hunyászkodj meg ha annyira félsz, kérj bocsánatot a lánytól.

2016. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék a lánynál, hogy mégis miért tette ezt (amennyire bírnám nem "ugatva", nehogy ellenem forduljon és ezzel is "segítsen")

Amúgy sajnos nem lehet nagyon mit tenni. Miért nem másik iskolába írattad át magad? Most ezt látom még lehetséges "megoldásnak", hogy még csak egy iskolába se kelljen járnod ezekkel az emberekkel. Az új osztályoddal ha jobb viszonyod lesz majd, akkor sokat legyél velük és keveset egyedül, hogy ne szálljanak rád, nekik esetleg majd elmondhatod ezt (ha kérdezik.)

Sajnálom, hogy ilyen a "barátnőd".

2016. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban elég szókimondó vagyok és ugatok, ha valami nem tetszik nekem."


Akkor vállald a következményeit is!

2016. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összes fenyegető, g***ző, egyéb ocsmánykodó üzenetüket névvel, képpel együtt kinyomtatnám 10-15 példányban, kitenném minden osztályba, adnék minden tanárnak, sőt, a szülőknek is elküldeném, bár cigóéknál ebből csak dicséret lenne, de biztos van pár család, ahol nem tudják, milyen kis férget nevelnek.

De vigyázhattál volna azért. Meg azt sem értem, hogy az miért bűn ELLENED, ha valaki egy k**va, vagy ha valaki szépnek hiszi magát. Miért nem azokat írtad le, hogy zaklattak és bántottak? Abból lehet, hogy nem lett volna ekkora balhé.

Ezen kívül az üzenetekre ne válaszolj, töröld ki, az illetőket meg tiltsd le. A magyarg***zős üzeneteket meg mentsd le, szintén kép formájában, aztán küldd el pár fociultrás/kurucos/hungarista oldalnak. Akkor kapni fog a gyerek is pár szép üzenetet. Pár százat. :D

De mindenek előtt vívj ki magadnak tiszteletet. Tanuld meg megvédeni magad, akár szóban, akár fizikailag. Nem k**vázással meg mocskolódással, mert azzal csak magad alatt vágod a fát.

A szüleidnek azért szólj, hogy mi megy az iskolátokban, én például nem tanulnék ilyen helyen. Nemhogy egy osztályba, hanem egy iskolába sem járnék ilyenekkel.

2016. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaitokat. Jól esett kiírni magamból... Kedves utolsó!! Köszönöm az ötleteket. Nem hiszem, hogy kinyomtatom az üzeneteket és kiplakátolom a gimnáziumban. De anyukám kőkemény jobbikos meg ilyen ,,magyar gárda fanatikus" szóval lehet, hogy megkérem őt, hogy írjon nekik...


Igen, tanulok a hibámból. Hibáztam és tartanom kellett volna a számat. :))

2016. júl. 30. 14:30
 8/9 Givin' Answers válasza:

Szia!

Miért nem irattad át magad egy másik suliba? Egyébként most nem nagyon tudsz mit tenni, még van esély átiratkozni.

2016. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziaa!! Ez egy nagyon könnyű gimnázium és közel is van csak 30 km... A sulit meg a tanárokat szeretem csak a diákok genyók nagyon. Ez miatt nem iratkozom át.
2016. aug. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!